Kráska a zvíře

Beauty and the Beast

Plakát k filmu Kráska a zvíře

Kráska a zvíře /2017

Režie: Bill Condon

Hrají: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Emma Thompson

Česká premiéra: 16.3.2017

USA premiéra: 17.3.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (32)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (10)

Trailer 2

Kráska a zvíře: Trailer 2 Kráska a zvíře: Trailer 2 Kráska a zvíře: Trailer 2

Je to teprve pár týdnů, co jsem poprvé viděl animovanou Krásku a zvíře. Přiznám se, čekal jsem větší náhul, když šlo o animák nominovaný mezi nejlepší filmy onoho roku. Ale pořád jde o náramnou pohádkovou fantasy, která by si místo ve V.I.M. rozhodně zasloužila. Už je to poměrně dávno, co balamutila první diváky, ale pořád se jedná o absolutní klasiku, takže... kopírovat ji jedna ku jedné je od Disneyho trochu zvláštní tah, protože pouhé překlápení z kreslené do hrané podoby nevypadá jako ta nejduchaplnější cesta k nové pecce. Stamiliony dolarů se ale těší až vyskočí z peněženek a trailery jsou velmi působivé  a Emma v nich celá k zulíbání. Bude to hit a myslím, že i dobrý film. Jen holt zkopčený.

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (52)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (25)

Trailer

Kráska a zvíře: Trailer Kráska a zvíře: Trailer Kráska a zvíře: Trailer

Nejsem kdovíjakým fandou téhle Disneyho mánie, kdy křísí všechny své animované hity a převádí je v hrané fantasy. Musím ale uznat, že si studio ty projekty fakt hlídá, ba co piplá - a že si podobně jako u marvelovek můžeme být pokaždé jisti slušnou kritickou odezvou a ohromným kasovním potenciálem. Platí to i tentokrát, přestože Kráska a zvíře je mnohem víc věrná oscarové animované předloze a je vlastně trochu zbytečným překlopením klasiky do hrané podoby. Na druhou stranu tu klasiku dnešní špunti prostě neznají a tahle malebná hraná verze je nadchne. O tom ani tváří v tvář předigitalizovanému vizuálu nelze moc pochybovat.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (41)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (19)

Teaser

Kráska a zvíře: Teaser Kráska a zvíře: Teaser Kráska a zvíře: Teaser

Disney to má geniálně rozjeté. Rok po Knize džunglí nás čeká další update animované klasiky, který bude pohádkový, fantasy a pro celou rodinu. A zase vydělá majlant. Režisér Bill Condon už sice bohužel není tím vypsělým autorem psychologických dramat, ale jen námezdním řemeslníkem, co mu ambice semlely tučné šeky za Stmívání, pořád se ale dá předpokládat, že odvede poctivou blockbusterovou práci. A ta vydělá, protože naláká jako neškodná báchorka diváky všech generací. Největší naděje ale k projektu určitě upíná Emma Watson. Možná mele cosi o konci kariéry a hereckých pauzách, možná se vidí jako politička a profi feministka, ale ze všeho nejvíc by určitě uvítala roli, co jí zbaví přízraku Hermiony.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.