Gone Baby Gone

Gone Baby Gone

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Gone Baby Gone

Gone Baby Gone /2007

Režie: Ben Affleck

Hrají: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris

Česká premiéra: 3.4.2008

USA premiéra: 19.10.2007

Na DVD od: 10.9.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Gone Baby Gone

V kostce: "Dvojice bostonských soukromých detektivů se spolu s ostřílenými poldy vydává po stopě únosců malé holčičky. Pátrání je připraví o nejednu iluzi o světě i sebe samých. Celovečerní režijní debut Bena Afflecka se k nám sice dostává se značným zpožděním, o to větší šuškanda se kolem něj rozvířila. Právem. Tak povedený film hned napoprvé by si jistě přál každý."

Galerie obrázků filmu Gone Baby Gone


Recenze filmu Gone Baby Gone

Už dlouho do naší distribuce nepřišel film, který by měl v celé škále diváckého spektra tak příznivé ohlasy a dlouho před tuzemskou premiérou se s ním nespojovalo tolik superlativů jako právě s Gone Baby Gone. Vypovídá to minimálně o tom, že a) dobrých thrillerů/kriminálek nebude nikdy dost, b) lze vstoupit do podobné řeky a přesto přinést něco nového, c) v konečném sčítání bodů rozhoduje kvalita, nikoliv žánr,  a konečně d) pokud se z průměrného herce Bena Afflecka vyklubal tak schopný režis...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Gone Baby Gone


DVD a Blu-ray filmu Gone Baby Gone

Zatím nevyšlo.


Související články

14.3.2017 09:00 První reakce: Baby Driver Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
7.1.2017 19:14 První dojmy: Gangsterka Pod rouškou noci Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
6.10.2016 18:13 Filmový Batman má název Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
3.7.2016 12:36 Víkendový výplach #356 o Bournovi a Huntovi Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když vás půlka světa nenávidí a každá vaše snaha o nápravu téhle situace končí v tom dobrém případě smíchem a v tom horším rozbitým xichtem, není život snadný. Přesto se mnozí rozhodli bojovat. Saddám Hussain si dělá srandu ze soudců, Dalibor Janda se mstí neustálými výstupy v televizi a Oliver Khan už několik let nasazuje do protiútoku svůj dekadentně růžový dres. Příští rok se o protiúder pokusí i Ben Affleck, člověk, který i kdyby během natáčení zachránil všechny velryby a vyřešil problém s globálním oteplováním, tak ho stejně budou lidi nenávidět. Proto tentokrát však zasedne za kameru a režijně i scénáristicky zadaptuje knihu Dennise Lehana, jehož Tajemná řeka byla před pár lety zatraceně úspěšná. Affleck se pokusí na plátna přenést příběh dvojice soukromých detektivů, kteří v Bostonu pátrají po zmizelé čtyřleté dívce. Ta se beze stopy ztratila v jedné z nejnebezpečnějších čtvrtí ve městě, v oblasti, kde žijí jen zkrachovalé rodiny, feťáci a ztroskotanci. Při pátrání po dívce ale postupně Patrick Kenzie a Angela Gennaro zjišťují, že nalezení holčičky může být pro ně osobně těžkou zkouškou, ve které budou riskovat nejen svoji pověst jako detektivů, ale i vztahy se svými přáteli, vlastí dušení zdraví a v neposlední řadě i život. Ben Affleck, ať už si o jeho hereckých kvalitách myslíte cokoliv, má v Hollywoodu pořád jméno, na které se slyší. Proto se mu podařilo do filmu ukecat absolutní hereckou smetánku, takže minimálně po téhle stránce by mělo být všechno OK. A jestli se chcete Affleckovi smát už z principu, nezapomeňte, že si doma schovává Oscara za scénář (jen v liché týdny, v sudé ho má Damon). Snad mu za kamerou bude přát větší štěstí než před ní.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.