Assassin´s Creed

Assassin´s Creed

Plakát k filmu Assassin´s Creed

Assassin´s Creed /2016

Režie: Justin Kurzel

Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael Kenneth Williams

Česká premiéra: 29.12.2016

USA premiéra: 21.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (49)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (16)

International trailer

Assassin´s Creed: International trailer Assassin´s Creed: International trailer Assassin´s Creed: International trailer

Přesně tohle creedovská kampaň potřebovala. Možná už je na finanční spásu pozdě, alespoň hrstku lidí ale čeká zjištění, že se adaptace herní série nepromění v modernizovanou nakopávku. Naopak půjde o vcelku klasické drama, v němž budeme napjatě poslouchat Ironse s Gleesonem, jen tu Michael Fassbender občas vytasí parkourový tríček. Fandové her ocení zejména propojení skrz všemocné jablko a vůbec vyklidněný feeling, který se docela blíží předloze. Ostatní si pak řeknou, že by mohlo dorazit akčnější Království nebeské (zrovna Irons s Gleesonem tu nejsou náhodou), což by bylo vcelku milé překvapení. Ne, scottovský zázrak samozřejmě nečekám, už kvůli dávnému potvrzení, že se 2/3 filmu odehrávají v současnosti. Justin Kurzel ale rozhodně nepatří mezi řemeslníky bez vize (pusťte si jeho Macbetha), tak snad nepodlehne trikovým svodům a nezadupe všechno hereckou a kaskadérskou práci hluboko do země.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (66)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (38)

Trailer

Assassin´s Creed: Trailer Assassin´s Creed: Trailer Assassin´s Creed: Trailer

Nikdo nečeká španělskou inkvizici! Obzvlášť ne na smrt odsouzený Michael Fassbender, který se místo velkého neznáma dočká matrixovského výletu do minulosti. Ano, už byl nejvyšší čas na pořádný trailer Assassin's Creedu. A asi vás nepřekvapí, že se kampaň drží u moderní hudby, která řadě lidí vůbec nesedí. Jenže víte co? Druhý tábor tenhle řízný doprovod naopak vítá. A spolu s ním i kupu vyfiltrované akce, v níž se používají čepele na mnoho způsobů a Fassy a spol. metají kozelce jako pominutí. Zatím to na mě úplně nekřičí "jasný hit, co zlomí videoherní kletbu". Nosného materiálu je ale dostatek a Kurzela očividně zajímá spíš příběh než vypalování zorniček, tak uvidíme, jestli mu tahle látka sedne. Utáhnout dvě třetiny filmu v současnosti a jen třetinu v minulosti, když všechny zajímá hlavně to druhé, rozhodně nebude sranda...


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (118)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (128)

Teaser

Assassin´s Creed: Teaser Assassin´s Creed: Teaser Assassin´s Creed: Teaser

Asi ze mě mluví zarytý fanda série (vyskočil jsem až předloni), ale tohle je prostě paráda. Jednoduché představení konceptu, nářezová muzika, vizuální orgie... filmový Assassin's Creed snad nemohl vykročit lépe, a to jsme dostali "jen" přehlídku cool akce a spoustu herního pomrkávání. Jenže je tu Fassbender, jemuž je selhávání prostě cizí, a Justin Kurzel se na place očividně neflákal. Výsledkem je tedy ideální mix povědomých momentů a líbivých novinek (robopaže Animu!), který snad zafunguje i na širší publikum. Jistě, kdo nehrál hry, možná jen pokrčí rameny. Já jsem ale z tohohle startu regulérně nadšený.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.