Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zejtra napořád | 2014
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 17.07.2014
režie: Rudolf Havlík
hrají: Pavel Batěk, Éva Vica Kerekes, Jitka Sedláčková, Filip Blažek, Michal Kavalčík

Zejtra napořád: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Velká domácí pecka! Předchozí upoutávky Zejtra napořád na MovieZone dlouho nevydržely, ta třetí ale určitě jen tak nezmizí. Je pochopitelné, že chtěl Rudolf Havlík vykročit s co nejsilnějším materiálem. Málokdo ale čekal nevídaně precizní práci, která střídá žánry, ždíme herce a mocně graduje, jako by šlo o hollywoodské drámo alespoň za 30 milionů dolarů. Zejtra napořád určitě bylo výrazně levnější. Jenže z něj i tak čiší cílevědomá filmařina, která pomocí jednoduchého "zítřejšího" háčku prodává všechno, co potřebuje. Má to nápad, má to šmrnc, a když si Jirka Lábus řekne o prachy, máte v žaludku pocit, že byste mu je radši měli dát. Kéž bychom podobných trailerů chrlili alespoň pět do roka!

Zejtra napořád: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

UKÁZKA NA ŽÁDOST PRODUCENTA STAŽENA 

Zejtra napořád nevypadá úplně marně, ale jeho trailerová kampaň momentálně nabrala spíše sestupnou tendencí. Po teaseru, který alespoň jakž takž naznačil dějový rámec (a držel ve své minutovce slušné tempo), přichází až příliš pocitový bratříček, který nabízí spoustu souloží a vizuál utopený v čajovém odstínu. "Děvky, to je jasný!" haleká Lábus, ale co jiného si vlastně z téhle nerytmické koláže máme odnést? Ukázka si snad není jistá ani žánrem, hudbu zrychluje, aniž by to ospravednila koláží západního střihu a… prostě vyšumí do prázdna, na rozdíl od první ukázky, která příjemně gradovala písničkou. Méně je někdy více, ale když k téhle vizitce přičtu spíše kryptické videodeníky na YouTube, je na čase debutujícímu Rudovi Havlíků vzkázat, ať z rukávu začne sypat esa. Nebo nahé záběry Evy Kerekes. Do dubna má času dost...

Zejtra napořád: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

UKÁZKA NA ŽÁDOST PRODUCENTA STAŽENA

Příjemné překvapení. Dokonce dvojitá porce. Nejprve se dobrý pocit dostaví proto, že ačkoli jde o tuzemský snímek, upoutávka má hlavu a patu, jistý styl, dokonce fungující voice-over. „Podělaný“ nezní rádoby drsně (tedy trapně), ale zcela přirozeně. No a pak přijde druhý, ještě příjemnější zvrat – zhruba v polovině dojde ke změně žánru a z něčeho, co vypadá jako běžná velkoměstská vztahovka, se vyloupne téměř thriller s rozbíjením huby, nějakým tím mučeníčkem a (to se podívejme!) autem na střeše. Pravda, onen akční sestřih není kdovíjak zručně komponovaný, ale díky dobře zvolené hudbě mu rytmus nechybí a v okamžiku, kdy si Vica s hlubokým dekoltem trochu poskočí, vlnobití jejích půvabů vás téměř přesvědčí o nutnosti vidět tohle na velkém plátně.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace