Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zathura: Vesmírné dobrodružství | Zathura | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.11.2005
CZ premiéra: 09.02.2006
režie: Jon Favreau
hrají: Jonah Bobo, Josh Hutcherson, Tim Robbins, Dax Shepard, Kristen Stewart

Zathura: Vesmírné dobrodružství: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Finální (zřejmě) upoutávka na Zathuru vám nejdřív poctivě zopakuje záběry z teaseru (a to v tak přesném pořadí, že budete chvíli váhat, jestli jste se neuklikli), aby pak nasadila o poznání divočejší tempo, představila chůvu, která má oba chlapce na starosti (ta si užije) a řadu nových triků, které má tajemná hra pro své hráče přichystány. Podobnost s Jumanji je zarážející, ale vypadá to, že film bude minimálně stejně zábavný a to i bez Robina Williamse. Máme tu fintu s robotem, pomateného kosmonauta a musím říct, že triky vypadají celkem chutně (což jsem u žádného filmu, snad krom Války světů, letos nepoznamenal, takže to musí být kompliment ;). A nevadí mi ani ty děti v hlavní roli, což je podezřelé, protože mě obyčejně vadí jakékoliv děti. Asi je to tím vedrem, nebo mám nějakou sentimentální náladu... a nebo - mi po traileru na BloodRayne připadá všechno celkem "cool". Takže pěkné čtyři hvězdičky a klidně mě za to sežerte. Slušně se tvářící rodinný film nikomu neuškodí, zvlášť v době kdy se po kinech potulují samé divné existence.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Zathura: Vesmírné dobrodružství: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Takže co nás vlastně čeká po úvodním "tatínkovském" slově Tima Robbinse o zodpovědnosti? Tradiční bráchovské kočkování vyeskaluje až na půdu, kam se ten mladší "vyvezen" proti své vůli a copak se to tam válí v prachu? Krabice se Zathurou je nenápadná (dokonce ani "nedupe" jako Jumanji), ale kamera si jí nekompromisně všimne. Objevuje se první kartička. A když kartička hlásá "Sprška meteorů - kryjte se!", měli byste poslechnout. My u monitorů sice víme, že tenhle film bude mít PG, takže se těm děckám nemůže nic stát, ale šutráky špikující porcelánový servis po babičce, dávají tušit, že na trikové stránce nikdo nešetřil (i když si to moc nevychutnáte díky stmívačkám). Jinak se ale, krom výhledu do vzduchoprázdna, který se vám asi běžně při otevření dveří nenaskytne, už ničeho nedočkáte, což degraduje první ukázku ze Zathury na teaser. Ostatně není se čemu divit, premiéra je až v listopadu. Zatím to tedy berte jako takovou neutrální ochutnávku, která mě osobně příliš nechytla. Málo vtipů, málo akce, málo atmosféry, ale snad se trailer bude snažit o trochu víc. Rezervy tu určitě jsou.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace