Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Wolverine | The Wolverine | 2013
csfd  imdb
US premiéra: 26.07.2013
CZ premiéra: 25.07.2013
režie: James Mangold
hrají: Hugh Jackman, Will Yun Lee, Hiroyuki Sanada, Tao Okamoto, Brian Tee

Wolverine: International trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

BACHA NA SPOILERY!

Wolverinea jsme viděli dnes dopoledne a pár kliknutími se můžete dostat k našim prvním dojmům. Foxové nicméně ještě teď pokračují v kampani, která fasuje jeden poslední mezinárodní trailer. Co v něm je? Přeci další spoilery, protože vykecaní prakticky celého filmu už minule nestačilo! Tak tak, pokud jste poctivě koukali na upoutávky, viděli jste mimo závěrečných deseti minut prakticky všechno. Nejnovější upoutávce se ale i přesto daří odhalovat nové zásadní momenty, takže po případném zhlédnutí nemusíte do kina už vůbec. Trpělivější si pak můžou s klidem počkat na rozšířený eRkový sestřih na blůčku, který se dozajista bude propagovat přes navrácení megabitky ve vesnici, která je z filmu dost prasácky vystřižena. Ach jo. Proč se Loganova sólovka nenatočí jako malé eRko za 60 mega? Foxům bolestivě uniká, že ho fakt nepotřebujeme vidět v souboji s robotickým meganindžou...

Wolverine: International trailer 2HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

"Když se teď vzdáš, v našich očích neklesneš." "A to už jste všichni?" Jsou, Logane, a taky mi uniká, na co si tu hrajou. Adamantiového borce totiž pár desítek ninjů nemůže rozházet, a to i přes to, že mu trochu stagnuje léčící superschopnost. Nebo... ne? Právě tohle dilema Wolverine rozehrává už několikátým trailerem, a nutno říct, že to je celé zase o ždibíček lepší. Na scénu sice dorazil digitální megasamuraj a začíná to vypadat, že nám upoutávky v klidu vykecávají kompletní film. Jenže tomu už se dnes člověk nemůže divit, daleko důležitější proto je, že Mangoldův film vnadí na pár dalších trumfů. Proradná Viper těží z neprovařené herecké tváře, rudovlasá teenagerka z ohánění mečem a samotný Wolvie... z toho zase prýští charisma a dvakrát stihne utrousit své oblíbené oslovení "bub". Fandové tak musí nadále cítit únosnou spokojenost, řadový divák potom dostává přesně to, co by od filmu s nejoblíbenějším X-Menem čekal. Zatím tedy win-win, u něhož ale zdaleka nejsou zahnány veškeré pochybnosti. Snda z toho nebude další bledý průměr.

Wolverine: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

S každým trailerem o fous líp. Ale k absolutní přesvědčivosti toho pořád dost chybí. Některé scény totiž vyznívají příliš lacině, jiné moc strojeně, na dalších nemakalo zjevně dost procesorů, a tak úroveň trikového podání není úplně košer. Sám Wolvie do toho ale šlape na max, to mu nelze upřít. Hugh Jackman sice zhmotní chlapíka, co má zesláblé tělo, jeho svaly ochabují a zdánlivá nesmrtelnost je tatam, pořád ze sebe ale vyplavuje hektolitry testosteronu a předvádí, že jeho tělo bude hodně zaměstnané, protože se postaví spoustě gaunerů s katanami, co si zaslouží rozpárat břuch. Snad jsme neviděli veškerou akci a film nás ještě přikrmí - samozřejmě při schopnosti podat nám při maximální působivosti i všechny dramatické aspekty téhle comicsárny.

PREVIEW: 10 VĚCÍ, KTERÉ CHCETE VĚDĚT O WOLVERINOVI

Wolverine: Trailer ze CinemaConuHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Hrouda masa znovu zasahuje. A nový trailer ví, jak k ní ideálně přistupovat. Není totiž lepší způsob, jak prodávat nejoblíbenější postavu x-meního univerza než videem... které klade naprostý důraz na postavu: Hrdina, štvanec i zabiják v jedné osobě, adamantiový řezník, co se umí postavit před kamerou tak, že i nejzavilejší padouši klopí zraky, zatímco dívky a ženy v obecenstvu instantně vlhnou. Hugh Jackman je tady zase supercool, každý jeho pohled je jako parní válec poháněný charismatem a každá hodina v posilovně se projevuje v majestátných pózách v úderném traileru. Fajnové.

Wolverine: Trailer
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Wolverine byl pro letošek vedle Supermana a Iron Mana tím třetím vzadu. A bohužel v jejich stínu zůstává i po svém prvním regulérním traileru. Stejně jako Stark nebo Kal-El bude i Logan podle všeho hodně filozofovat o životě a urovnávat si myšlenky, což je naprosto v pořádku, ale i když každých dvacet minut nejspíš někoho rozseká na kusy, působí vedle desítek iromanovských obleků nebo supermanovských epických záběrů trošku druhořadě. Ninjové jsou fajn, Japonsko plné neonů taky, ale pocit „to musím sakra hned vidět“ trailer nevyvolá. Zatím je to jen slušná práce a to je málo a rozhodně to chce ještě zamakat na tricích a přijít s alespoň jednou kulervoucí scénou. Na druhou stranu jistá osudovost a osobní rozměr v traileru naznačují, že v kině by to jako celek mohlo fungovat, ovšem na první comicsovou ligu pro letošní léto to chce ještě pořádně šlápnout na plyn.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

Wolverine: International trailerHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Napoprvé to nevyšlo, ale málokdo si zaslouží další sólovou šanci tak moc jako právě Wolverine. Hugh Jackman se totiž pro tuhle roli narodil. Jenže i on stárne a za pár let místo něj bude muset nastoupit někdo mladší. Někdo, kdo v ikonické roli adamantiového řezníka taky dost možná nebude tak cool. Takže to chce, aby Jackman pěkně machroval před kamerou, co to jen dá. A že tentokrát by to mohlo dát docela dost: Posun do Japonska tlačí film do neokoukaných sfér comicsového univerza, k neotřelým postavám a ke kontextu, z něhož se snadno tahá filosofický přesah i základ pro obyčejnou popcornovou řež. Obavy tak budí jen režisér James Mangold, který s blockbustery nemá moc zkušeností... a ukázané trikové scény z pod jeho ruky vyznívají sakra divoce. I když v nich Wolvie krásně zuří.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace