O FILMU
Angličané si před pár lety natočili Útok na věžák, Američané si dají Vampires Vs. the Bronx. V Londýně sice řádili mimozemšťané a tentokrát to budou podle názvu evidentně upíři, ale zápletka by měla být stejná. Monstra začínají dělat bordel a parta sousedů a kámošů musí spojit síly, aby jejich řádění zastavila. Může to být zábavné? To ukážou až trailery.
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
