Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Týden bez závazků | Hall Pass | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 25.02.2011
CZ premiéra: nestanovena
režie: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
hrají: Owen Wilson, Jason Sudeikis, Christina Applegate, Alyssa Milano, Richard Jenkins

Týden bez závazků: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Průměrná taškařice s několika světlejšími momenty? Tenhle dojem vyvolaly už dvě předchozí upoutávky a třetí trailer se od nastoleného kurzu vůbec neodchyluje. Přesto máme nové informace. Bratři Farrellyové košilaté téma můžou napálit v řádně košilatém podání, protože jim eRko dovolí diskuze o velkých vagínách, zdvojených penisech a všelijakých záminkách k souloži. A Jason Sudeikis si může honit. Tahle autoerotická scéna (slovo „auto“ tu sedí doslova) je dost bizarní a pohybuje se někde v šedé zóně, na pomezí facek hanby a letmého uchechtnutí. Každopádně dost odpovídá farrellyovským tendencím posledních let, a proto si podle ní i můžete udělat obrázek o předkládané taškařici. Na roztrhání bránice to nebude, ale pokud bratři zase nevyměknou a nestočí kormidlo znovu do podivných moralizujících vod, mohlo by jít o snesitelnou oddychovku.

Týden bez závazků: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Rozum velí čekat průměr, bránice ale doufá v něco trochu víc. Týden bez závazků je tu podruhé, a v mezinárodním balení mu to sluší o trochu víc než v tom americkém. Jistě, pořád se nepohybujeme v relacích vysoce očekávané komedie, ze které by měla být velká letošní trvalka. Vzhledem k matnému obsazení a nastavené úrovni gagů se ale z nápaditého konceptu ždíme docela hodně. Sexy ženy nedocházejí, katastrofální nápady také ne, a věčný přihrávač Jason Sudeikis vybalí hned dvě balící hlášky, které by za ten následný vyjevený podhled (a možný i fyzický útok) rozhodně stály. Navíc se odhalila další scéna s Richardem Jenkinsem, který tu s úchylným kloboučkem vypadá jako protřelý borec roku. Je nadmíru osvěžující ho vidět v téhle ptákovině, protože už vážně potřeboval pauzu od rolí zasmušilých nebo umírajících starců (ne že by je nezvládal brilantně, ale komediálního talentu má také na rozdávání). Když se to tedy vezme kolem a kolem, je z toho další pěkné tříhvězdí, které snad nebudou následovat příliš rozpačité dojmy z výsledného produktu.

P.S. Ano, dnes se testuje, jestli dolňáci naklikají tolik, co obvykle horňáci.

(omlouváme se za kvalitu streamu, ale lepší zatím není)

Týden bez závazků: TrailerHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je smutné, že bratři Farrellyovi chrlí tuze tuctové komedie a nemají zájem na tom něco změnit. Někdo to může chápat jako pochybné vyznamenání, ale kdysi v rámci buranských komedií alespoň udávali trendy. A to se vážně cení. Proto se Blbý a blbější stal docela proslulou šíleností a proto taškařice Něco na té Mary je zbořila kasy světových kin. Už je to dávno. Od té doby Farrellyovi produkují hodně zvláštní komedie, které se těžko hrabou do sympatického průměru a jen udivují kombinací upřímného (?) moralizování s lobotomickým humorem na hranici absolutního nevkusu. Hall Pass přesně pokračuje v linii Těžce zamilován, Bratrů jak se patří nebo stillerovky Těsně vedle, takže slibný námět rozvíjí v sérii lehce úsměvných scének, z nichž těžko nějaká rozcupuje bránici. Owen Wilson má k sobě jen průměrného parťáka a v traileru, který by měl vyzobávat z veselohry to nejlepší, nemotorně hledá způsoby, jak vyloudit úsměv. Spíš jen tak lehce lechtá, častěji míjí, než že by se strefoval po vzoru Pařby ve Vegas a podobných pecek. Přesto na Hall Pass půjdu. A s přítelkyní. Námět o tom, že dlouholetý vztah se dá občerstvit tím, že manželka dá svému partnerovi na týden opušťák a zavře oči před čímkoliv, co se během něj stane, mi připadá nejen komediálně nosný, ale do života i celkem inspirativní. Doufejme, že se našim partnerkám zalíbí a bude jim připadat moudré rozčeřit jím i naše spořádané životy… :)

P.S.: Závěrečný fórek jako kdyby vypadl z HIMYM.

Níže odkaz na streamované HD od Applu.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace