Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Triple Threat | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jesse V. Johnson
hrají: Iko Uwais, Scott Adkins, Tony Jaa, Tiger Chen, JeeJa Yanin

Triple Threat: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Killingest action event of the year? Uff... doufám, že je střihač u téhle produkce šikovnější než copywriter, protože jinak tenhle Triple Threat skutečně nikoho neohrozí a asi ani neohromí. Snaha o Expendables s bitkařema je sice chvályhodná a řada jmen v castingu se hvězd dotýká, ale všichni tak nějak tušíme, že tohle umí Asiati nejlíp mezi sebou, ne když jim techniku drží britský kaskadér v anonymních kulisách. Režírující Jesse V. Johnson už sice loni natočil slušného Accident Mana, ale sám by měl nejlíp vědět, že točí pro hrstku magorů, co chtějí prostě jen vidět, jak si Tony Jaa, Iko Uwais a Scott Adkins půjdou po krku. I proto by bylo mnohem efektnější vydat třeba minutovou nezprasenou akční scénu a ne stroboskopický trailer, který jen potvrzuje, že tahle plácaná nebude mít nic, co by se jen trochu podobalo souvislému ději. Takže nekompromisně za dvě hvězdičky a s malou nadějí, že se alespoň proskáčeme filmem k jedné, dvěma slibným držkovým.

 

Triple Threat: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tony Jaa - Iko Uwais - Scott Adkins, to je sestava snů. Zvlášť když je bude ze zálohy podporovat i Michael Jai White. Navíc tu máme spoustu méně slavných, ale zatraceně šikovných šikmookých kopáčů, plus jejich choreografickou a technickou podporu, která zajistí, že akční scény budou vypadat trochu líp než v Choking Hazard. Co by se tedy mohlo pokazit? No, mohla by chybět nadstavba. Bylo by naivní ji hledat v příběhu, ale alespoň v nějaké vyhrocené posloupnosti bitek a jejich nápaditosti jsme něco navíc čekat mohli. V traileru to bohužel nepřišlo. Realisticky-skeptická očekávání, že se nekoná ani nový Raid a ani nový Ong-Bak, tím pádem asi nebudou na škodu. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace