Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Triple Nine | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 19.02.2016
CZ premiéra: nestanovena
režie: John Hillcoat
hrají: Aaron Paul, Kate Winslet, Woody Harrelson, Teresa Palmer, Anthony Mackie

Triple Nine: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

I poslední trailer se moc povedl. Film v něm prezentovaný vypadá zatraceně lákavě, a když na mě vyyskočila hláška z recenze, že jde o instantní kriminální klasiku pro 21. století a na silnici se při tom pálilo, jak kdyby šlo o dvojku Nelítostného souboje, vrněl jsem si blahem. Jenže asi to tak růžové nebude. Drsňácké střípky samy o sobě bezva biják neudělají, a když si pročtete skrz naskrz průměrné americké recenze, podpořené i nikterak nadšenými reakcemi obyčejných diváků, snadno získáte pocit, že to John Hillcoat neustál. Je sice fajn, že svůj syrový pohled na věc tentokrát neutápěl ve sterilních digitálních manévrech jako u Cesty, ale na juchání to taky bohužel nevypadá...

Triple Nine: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Necenzurovaný trailer byl větší nářez, ale tohle mi také chutná. Bratranec Sicaria říznutý Affleckovým Městem se špetkou Woodyho Harrelsona? John Hillcoat v tom prostě umí chodit a jeho režijní um a osobitost z upoutávky zase tryská. Démonická Kate Winslet je tentokrát v pozadí a prim hraje Anthony Mackie, Casey Affleck a Woody seznamující vděčné diváky s pravidly divokého západu plného drog, zbraní, loupeží a prostituce. Nejlepší na té kampani je, že pořád vlastně nevíme, co se ve filmu stane. Epidemie převypravování děje filmu na ploše dvou minut se Triple devítce vyhnula, a kdyby šel film zítra do kin, tak na něj jdu.

Triple Nine: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tučné. A moc pěkné. John Hillcoat sice pořád nepřekonal svou průlomovou pecku Proposition, tenhle testosteronový biják by to ale mohl změnit. I když se obejde bez velkých hvězd a jeho postavy jsou tak trochu zaměnitelné, svět, ve kterém operují, je natolik masitý a prokrvený, že okamžitě vtáhne. Úvod nové upoutávky na tuhle kriminální fresku evokuje Nelítostný souboj, těžko ale předpokládat, že by se Hillcoat dokázal vyrovnat jeho rozmáchlosti - i tak ale jeho pouť do zločinných zákoutí dnešního velkoměsta vyznívá zatraceně přitažlivě, drsně a syrově, zároveň dostatečně efektně, sexy i dramaticky vyhroceně - a ještě je opentlena hříšnými ozdobami, jako je hanbatá Gal Gadot a Kate Winslet k nepoznání. Prostě tučný trailer na tučný film.

Triple Nine: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Krucinál. Ještě nás ani nerozbil Sicario a Hillcoat už do nás pere Triple Nine! Další příběh o tom, že bejt polda a nepřijít k úhoně není sranda, začíná jako lehká dialogovka s neomylným Woodym Harrelsonem. No a potom se rozpoutá thrillerové peklo, které semele Anthonyho Mackieho, Aarona Paula nebo Normana Reeduse, jen aby vytasilo neskutečnou Kate Winslet. Zapomeňte na posmutnělá oscarová dramata. Kate tu sice neřekne ani slovo, ale vypadá jako nejdrsnější mafiánka pod sluncem. Vážně bych ji nechtěl naštvat, protože by určitě poslala pár kámošů s letlampama. Co Triple Nine nabízí dál? Ke zmíněnému si přidejte pár hodně drsných gangsterských výjevů, litry krve a nějaký ten headshot. A dostanete trailerové nakopnutí, které si tu pátou hvězdu zaslouží už z principu. Víc takových překvápek!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace