Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tři mušketýři | Three Musketeers | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 21.10.2011
CZ premiéra: 20.10.2011
režie: Paul W. S. Anderson
hrají: Logan Lerman, Milla Jovovich, Orlando Bloom, Christoph Waltz, Mads Mikkelsen

Tři mušketýři: Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tohle jsme v hodinách češtiny fakt neprobírali! Ale neva… Jelikož duro minule fanfarónství Paula W. S. Andersona zcela podlehl a malinko hypeoval, nevyzní tolik, že nová dvouminutová upoutávka se povedla víc než teaser. Přesvědčivěji láká a naznačuje, že kromě digitálních exhibic bychom mohli dostat i výživné dobrodružství se vším všudy. Víc než otravné andersonovské 3D masturbace totiž baví střípky z dialogů, pohyb po střídmějších lokacích a postavy rozestavěné na šachovnici tak, jak si epické fantasy dobrodružství zaslouží. Měli jsme čtvrt roku na to otřepat se z prvotního šoku, takže teď už si můžeme jen užívat. Třeba gest Orlanda Blooma a manévrů jeho vzducholodí, když se mluví o tom, že Buckingham vládne nebi. Nebo sympatických šermířských soubojů. A samozřejmě i Milly Jovovich v korzetu, jejíž linka by se bez trikových kejklí á la Resident Evil 4 určitě obešla. Jenže Paul W. S. Anderson se těchhle trojrozměrných výronů určitě jen tak nevzdá a trailer proto možná tou šťavnatou dobrodružnou atmosférou ve stylu „přeplácanějších Pirátů z Karibiku“ malinko mate. Upoutávky ale mají za úkol slibovat víc, než co nabídne film - takže nemůžeme protestovat.

Tři mušketýři: Teaser

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Dumasovi fanoušci (pokud jste dávno nevymřeli), vítejte v roce 2011. V módě je 3D a Paul W.S. Anderson natočil jeden z nejvýdělečnějších loňských filmů. Doba, kdy se akční scéna skládala z 5-stránkového opisu prostředí, 10-stránkového popisu hrdinů, 15-stránkového dialogu a 20-řádkového šermířského střetu, je dávno pryč. Dnes se jde rázně na věc. A hlavně hláškovat a efektně zpomalovat! Samozřejmě, kordy a bambitky nestačí, počítejte i s prakulomety, praplamenomety, zabijáckým náčiním jak z Assassin´s Creed, velkými digitálními výbuchy a šermem podpořeným prvky asijských bojových umění. Ano, všichni víme, že je tady něco špatně. Velmi špatně. D´Artagnan byl sice ucho, ale ne spratek z dětských fantasy. Vévoda z Buckinghamu určitě nebyl afektovaný floutek s bizarním účesem. A milady De Winter rozhodně nezkoušela v róbě finty nacvičené na place Resident Evil. Jenže na tom všem vlastně nezáleží. Trailer to totiž do vás všechno napere s razancí, u které si budou (když zůstaneme jen u „swashbuckler“ filmů) kapitán Sparrow a hlavně generál Bruckheimer zběsile dělat poznámky. A není to jen o parádní gradaci. Upoutávka efektivně představí hrdiny (báječně obsazené titulní trio), pak padouchy (Waltz a Mikkelsen, to je prostě smrtící kombinace), celkový styl i něco z děje. To všechno proloží mytizujícími hláškami a ještě stihne být cool. Jestli existují guilty pleasures i mezi trailery, tohle už asi letos máloco překoná.

Titulky ke stažení ZDE.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace