Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.?Free_SoulJurský park – 10
Válka světů – 8
Indiana Jones IV – 7
Minority Report – 6
Ztracený svět - Jurský park – 5 (Tyrannosaurus, okusující semafor?! Tvl...)
Blízká setkání – 10/3 Kdysi v kině totální zážitek, jel jsem z kina Pilotů a ještě na Míráku čuměl jak puk. Teď jsem si to pustil znova a usínal nudou.
E.T. - 10/0 Totéž. Kdysi v kině nádhera, teď jsem to vypnul po půl hodině.
A.I. Umělá inteligence – neviděl
Den odhalení – zatím neviděl
Ready Player One – vypnul po pěti minutách (nejsem cílovka)
Diskuze k filmu Tichá pošta
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
98Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 11Shrek 5: Teaser 2

