The Wackness | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 03.07.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jonathan Levine
hrají: Josh Peck, Ben Kingsley, Method Man, Mary Kate Olsen, Famke Janssen

The Wackness: Trailer 2
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Někteří tvůrci se nepoučí, ani kdybyste je za vlasy tahaly. A nebo je to mnohem jednodušší – prostě se nemůžou poučit. V nezávislých vodách s omezenými podmínkami se špatně mává šavlemi, které nemáte. A tak když vám v rámci propagace filmu spadne do klína pouze jeden hudební motiv, je velmi pravděpodobné, že ho budete muset příště použít znovu. Kdo hádá, že tohle je přesně ten případ, může si rovnou vzít do ruky tužku a zapsat si bod. Bohužel, stejně jako se minule z depresí vyzpovídal redakční kolega st39.6, dnes to samé uslyšíte i ode mě. Možná zajímavý film má i v druhém kole zoufale nuznou propagaci, nevýrazné herecké projevy a unylé fráze, které zapadnou ještě dřív než se stačí pořádně rozlehnout po éteru. Nálepky „official selection“ situaci nijak neřeší a v obecnější rovině dost zamrzí, že film s rapovým podtextem není trochu živější, barevnější… zkrátka nabušenější. Co si z toho vzít? Nula nula nic. Ještě více odrazující než minule. Škoda!

The Wackness: Trailer
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Ukázka dost koresponduje se synopsí filmu (viz info). Takže nějaké to graffiti, spousta vytahaných kalhot a slang na každém rohu. A do toho všeho samozřejmě trocha těch beatů, aby se ouško připravilo na basový výhul. Což ale automaticky neznamená, že dostanete střelenou teenage slátaninu, ne náhodou podobnou pásové produkci MTV. Naopak, Wackness vypadá nezvykle klidně - minimálně na poměry toho, jakého tématu se dotýká. Žádná roztřesená kamera, žádný drsný nebo pestrobarevný filtr. Spíš se chová jako klidnější konverzačka, ze které se trailer snaží vyždímat něco, co v ní není. A to je chyba, protože ukázka díky tomu nepříjemně nudí. A to i přes svou krátkou stopáž. Neberte ty dvě hvězdy špatně, na Wackness bych se do kina i přes odpor k hip-hoperské kultuře hnal rychleji než na kdejakou akční pecku. Ale trailer, kvůli kterému tu jsme, mě nutí říct pouhé "není to ono". Stereotypní hudba a nulová gradace ho zabíjí. Totálně.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace