Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Strážce | The Sentinel | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.04.2006
CZ premiéra: 14.09.2006
režie: Clark Johnson
hrají: Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Kim Basinger, Eva Longoria, David Rasche

Strážce: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

I podle druhého traileru vypadá Sentinel jako pokus o celovečerní verzi seriálu 24. Hezky nanečisto si to vyzkoušíme, přidáme do toho "uprchlíka" Michaela Douglase a možná to okořeníme trochou rivality jak z Vyjednavače (pamatuje si vůbec ještě dneska někdo tuhle hereckou dobrotu?) a bude to v suchu. Nebo ne? Propad Firewallu znovu dokázal, že lákavý trailer se dá ušít z čehokoliv (i když Ebertovi se to líbilo ;), takže si skutečně budeme muset počkat, s čím se Clark Johnson (S.W.A.T.) vytasí. Sexy šeptajícího Kiefera Sutherlanda vyvažuje Eva "jsem křoví, ale jsem na to hrdá" Longoria z Desperate Housewives a Michael Douglas utíká, seč mu síly stačí. Druhá upoutávka patří do kategorie pojišťováků, které mají za úkol udržet cílové publikum ve varu. Žádné experimenty, jen to hezky sestříhat podle příručky, osolit nějakým temp-trackem a přitlačit v akčních scénách. Výsledkem je trailer, který pošimrá zvědavost každého. Jeho jediným vážnějším nedostatkem je již zmíněné pořadí. Druhé ukázky v řadě jen málokdy mají co nabídnout gurmánům, kteří původní trailer sjeli alespoň desetkrát. Snad krom ujištění, že všechno je jak má být.

Strážce: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

A stejně tak i trailer, ve kterém si tenhle scénář ještě jednou pěkně zopakujeme, jen načisto v terénu a balení, ze kterého vám budou kapat sliny po bradě. S logy 20th Century Fox a Regency se rozjíždí symfonie jako vystřižená z přípravy na honičku v Bournově mýtu a první zrychlená oddalovačka od Bílého domu dává tušit, že Johnson stále vsází na fešné technické hrátky a pořád mu to zatraceně jde. Podíváte se za plentu práce prezidentových bodyguardů a trailerový maník vám zcela obvyklým stylem přednese, že je prakticky nemožné tuhle obranu prolomit… pokud už za ní dávno nejste. Následuje obvinění ze zrady a pak zaručeně nejlepší část celé ukázky, kde Douglas pří Sutherlandově brífinku pobíhá sem a tam, hledá důkazy a snaží se najít zodpovědného grázla, který na něj tuhle boudu ušil. A jdeme do finále: Povinná představovačka herců, pár detailů na zbraně, sem tam rozbité sklo a zpomalený záběr, vše podtržené tak naléhavým a hlasitým orchestrem, že vám to málem utrhne hlavu i se sluchátky (vím, o čem mluvím ;). Kiefer Sutherland konečně úročí všechny ty dlouhé dny v seriálovém zajetí Jona Cassara a útočí na diváky v prostředí, které on i oni dobře znají, na prostoru celovečerní stopáže, se stejným výrazem, akcentem i klidem. A jde po samotném Douglasovi. Co víc si ještě můžeme přát? Stahujte a zkuste si odpovědět.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace