Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
The Rhythm Section | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.02.2019
CZ premiéra: nestanovena
režie: Reed Morano
hrají: Blake Lively, Jude Law, Daniel Mays, Raza Jaffrey, Degnan Geraghty

The Rhythm Section: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner
Jo, pořád jsem hodně zvědav. První trailer možná disponoval lepší atmosférou, tahem na branku a výraznějším hudebním podkresem. Nová ukázka se na druhou stranu snaží být malinko říznější a špinavější. A docela se jí to daří, jen v závěru jí místo pořádné gradace ubývají síly. Na druhou stranu materiál pořád láká na solidní drsnou žánrovku se silnou ženskou hrdinkou a Blake Lively akční poloha zatím až nečekaně sedne. A Jude Law v roli mentora jí pohodlně jistí záda. Pořád to může dopadnout všelijak, po ukázkách na mě tento projekt však působí velmi sympaticky. Škoda, že kiny nejspíš jen prošumí.

The Rhythm Section: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Milý překvápko. Docela dost mě to baví a nakonec dám i tu čtvrtou hvězdičku. Přiznejme si přitom, že tohle se u filmů režisérek-žen v rámci adrenalinovějších žánrů příliš často nestává. Tahle ale vypadá velmi zručně, nejen díky své nabité televizní filmografii, ale i díky velmi pěkné ukázce, která má atmosféru, hezké obrazy i solidní akčně-thrillerovou hybnost. Látka připomínající akční verzi Odnikud, protože pojednává o pomstě ženštiny za smrt rodiny v rámci teroristického útoku, vypadá, jak kdyby vylezla z producentské dílny Luca Bessona... jen v té silnější kategorii. Podtrhuje to jen slibnost materiálu, kterou když potvrdí první recenze, určitě do kina zavítám. 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace