Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Neobyčejný život Timothyho Greena | The Odd Life of Timothy Green | 2011
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Peter Hedges
hrají: Jennifer Garner, Joel Edgerton, Ron Livingston, Dianne Wiest, Rosemary DeWitt

Neobyčejný život Timothyho Greena: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Včera jsme tu měli nepochopitelný feel-good film po česku, dnes se pro něj vracíme zpět do Ameriky. "Podivný život Timothyho Greena" nás vyděsil už v teaseru a trailer směle pokračuje ve stejných šlépějích. Opět tu absentuje vysvětlení, co to má všechno krucinál znamenat, a navrch přibývá zjištění, že má vyčarované děcko na nohou samodorůstající listy. Divnější už to asi být nemohlo, upoutávka se proto snaží strategicky lákat hlavně na hezkou podzimní přírodu a miloučkou atmosféru, která zahřeje každou rodinku, jež bude ochotná na hodinu a půl vypnout mozek. OK, proč ne. Tahle čtyřicetimilionová investice ale přesto zůstává velkou záhadou, a kohokoliv jiného než nekritickou cílovku musí nutně buď nudit, nebo vytáčet. Sami si vyberte, do které skupiny patříte. Za MZ sázím dvě stále ještě nevěřícné hvězdy.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Neobyčejný život Timothyho Greena: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Mr. Hlad nedávno řešil, co může vylézt z podivně znějící novinky našeho oblíbence Petera Hedgese (Život podle Dana). A dnes máme jasno... nebo vlastně vůbec nemáme. The Odd Life of Timothy Green sice určitě nebude horor, žánrové rozkročení ale chybět nebude. Je to pohádka? Je to fantasy? Je to civilní disneyovka s prvky nadpřirozena? Je to něco, co vůbec nedává smysl? Po teaseru bych se skoro přiklonil k tomu poslednímu, protože vzezřením se film přiklání spíš k Terabithii. Jenže v něm je odnikud se zjevivší dítě, které rozhazuje rukama v božském stylu. Ehm... cože? Navíc to vypadá, že nikdo moc neřeší, kde neplodné duo najednou vzalo malého chlapce. Hlavně že tu máme šťastný pár, který do diváků vpraví ty pravé rodinné hodnoty a zmizí v propadlišti dějin. Tyhle soudy jsou samozřejmě dost unáhlené a berte je s velkou rezervou. Už fakt, že disneyovci začali teaser rychle stahovat z internetu, ale naznačuje, že si moc nejsou jistí, co se to vůbec snaží prodat. No snad to ví alespoň Hedges.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace