Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
The Green Inferno | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Eli Roth
hrají: Daryl Sabara, Kirby Bliss Blanton, Lorenza Izzo, Ariel Levy, Sky Ferreira

The Green Inferno: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Dělat kampaň na Green Inferno asi není žádná sranda. Eli Roth se chlubí tím, že film je extrémně brutální, krutý, zlý a když vás chytnou rodiče, jak se na něj díváte, okamžitě se vás zřeknou a pokusí se vás zavřít do cvokhausu. OK, proč ne. Jestli ale chtějí tvůrci dělat hlavní přednost svého díla právě z tohohle, měli by to v upoutávce ukázat. Nejspíš nás ještě nějaká necenzurovaná čeká, ale v téhle vlastně není nic extra zajímavého. Atraktivní prostředí, pár srandovně pomalovaných domorodců a hrdinové, co hodně křičí, ale my spíš tušíme proč, než abychom byli vyděšeni/zhnuseni s nimi. Tohle jednoduše extra nezaujme, sázka na atmosféru nevychází tak, jak by měla, když se o tom, co by mělo být největším lákadlem filmu, mluví jen v citacích vytržených z recenzí. Příště by to chtělo ukázat víc.  

The Green Inferno: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

„Možná nebyl nejlepší nápad jíst teď ten borůvkový jogurt“. Přesně tohle mi problesklo hlavou, když jsem si pustil teaser na novinku Eliho Rotha The Green Inferno. Ale buďte v klidu. Kanibalský film, o němž se mluví jako o sakra nechutné záležitosti, se na první pokus pokouší zaujmout nikoliv záběry, v nichž se jihoamerický divoch láduje slezinou obtloustlého Američana, ale chce spíš navodit atmosféru. Chvilku to celé dokonce vypadá skoro až jako dokumentární film o stravovacích návycích kmenů z Amazonie a kdyby u toho nebylo pár záběrů na viditelně hodně vyděšenou holčinu, co tam nemá co dělat, bylo by to vlastně úplně OK. První upoutávka nešokuje, bohužel si však neodpustí pár nadšených výkřiků z recenzí o tom, že film šokovat bude. S rozhodnutím, jestli u něj chcete nebo nechcete být, vám tenhle jinak dost rutinní teaser asi nepomůže.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace