Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
The Goon | 2011
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie:
hrají: Paul Giamatti, Clancy Brown

The Goon: Comic-Con Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vlastně jsme před měsícem probírali ukázkový teaser na teaser. Na Comic-Conu se animák z produkce Davida Finchera prezentoval i delší ukázkou, a teď se konečně našla skulina, v níž ji lze podrobit adekvátní pitvě. The Goon z ní znovu vychází jako velmi originální bratranec Zombielandu, kombinující cynismus, stylové šťouchance do bránice a hodně sebejistou prezentaci. Ty dvě minuty hospodské šikany jednoho zeleného hnusáka rozhodně mají kouzlo, sem tam náznak vtipu a hlavně šmak něčeho, co jsme ještě nepřevalovali stokrát v puse. Žvýká se to trochu jinak. A chutná to. Určitě musíme stražit uši kvůli plnohodnotnému traileru, který by mohl přinést víc masakrální zábavy, rozvést akční jatka, přitvrdit na poli verbálních šťouchanců a vpustit do dění i ty korpulentní ženy stojící opodál (servírka tady bohužel připomíná něco mezi figurkou z WoW a ohyzdnými babami z českého Kozího příběhu – dvojsmysly povoleny). Na poměry teaserů upletených z jedné scény každopádně mile šťavnatá záležitost.

The Goon: Comic-Con Promo


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Digitální animák z produkce Davida Finchera? Podle comicsu, který je plný zombíků, upírů, vraždících robotů a obřích lidožravých krys? Hádáte správně, čeká nás „něco úplně jiného“. Už promo naznačuje, jak moc jiného. Animaci teď nechme stranou, OčIvidně se bude ještě hodně dolaďovat. Co vás přes bulvy plácne jako první, je styl. Vizuál odpovídá předloze a někdo studovaný se určitě začne ohánět noirem, Casablancou a podobně. Nám ostatním stačí, že to má parádně temnou atmosféru, shnilým zdechlinám upadávají kusy těl a jakýsi Indy křížený s Humphreym zpomaleně střílí samopalem lačné zombíky. Co víc si od animovaného filmu přát? Jistě, je to jen promo, takže o nějakém vypiplaném stříhání na hudbu či gradaci se moc mluvit nedá, ale představený materiál navnadí dost na to, abychom regulérní teaser vyhlíželi s velkým zájmem. Za to 3 hvězdičky jen tak plesknou.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace