Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rychle a zběsile: Tokijská jízda | The Fast and the Furious 3: Tokyo Drift | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.06.2006
CZ premiéra: 20.07.2006
režie: Justin Lin
hrají: Lucas Black, Bow Wow, Nikki Griffin, Jason J. Tobin, Sung Kang

Rychle a zběsile: Tokijská jízda: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Lucas Black v hlavní roli mi na rozdíl od imfa dlouhodobě sedne (i díky Mariňákovi a Světlům páteční noci). A první trailer se mi s nějakým tím opakovaným zhlédnutím zvládl taky vyšplhat alespoň na uplakané tři hvězdy. To jen pár informací pro začátek, abychom si pozitivní postřehy odbyly hned z kraje. Bláhově jsem si myslel, že Universal s druhou ukázkou pořádně přitvrdí, aby driftování v Tokiu zbavil alespoň na ploše filmových ukázek pachutě tuctového odvaru z jízdy Vina Diesela a Paula Walkera. Jenže Justin Lin zjevně nemá co dalšího hodit do placu – i v minutovém sestřihu musí jen variovat dobře známé obrázky, což mě dovádí k pocitu, že ten letící (a nechutně digitální) kus plechu (či čeho) symbolizuje vrchol jeho vizuálního mistrovství. Jedinou novotou je pár sekund s hudbou z traileru na druhého Kurýra. Trochu málo, pokud Universal nechce komerčně prohučet, no ne? Má snad někdo zájem o černošského drsňáka, který by tak rád byl 50 Centem, ale nemá na to dost nábojů v zadnici? Nebo snad ke štěstí stačí strohá skutečnost, že kola se zase jednou točí? Děkuji, nemlsám. Navíc, nejen že záběry z tokijské autoškoly vypadají vesměs tuctově, ony ani ty vyšisované zadečky modelek všech národností nemají tak četný výskyt na metr čtvereční jako v prvním dílu. Proto mi nějak uniká důvod, proč před DVDčkem s jednotkou preferovat tohle odvarové kino.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Jedním slovem nuda, dvěma slovy nečekaná nuda. Možná jsem naivní, když jsem od nízkorozpočtového pokusu a "zelenáče" Justina Lina čekal trochu víc, možná se jen v Universalu vyfláknuli na trailer a spíchli ho podle starého mustru. Každopádně to vypadá jako by někdo udělal klon jedničky, zasadil ho do Japonska, Vina Diesela vyměnil za naštvaně se tvářícího Japonce poloviční váhy a všechno zahalil magickým slůvkem drifting. Stejné fonty, stejné triky (jedno auto rotuje přes druhé), stejný hudební podklad jako v případě traileru na jedničku? No to už si děláte srandu... kde je nějaká ta novota, co nás má přitáhnout do kin? Jestli je to černoch, vysvětlující zásady driftingu tak, aby to pochopily i vaše babičky, pak je zřejmě na čase odsud rychle utéct. Lucas Black v hlavní roli se tváří jako stoprocentní dřevo a jeho nezúčastněnost bych mu odpustil snad jenom v případě, že by něco odřídil. Ani v tomhle směru se však nedočkáme žádné revoluce, auta vymetou pár zatáček, vizuálně se to celé jakž takž snaží držet stylu předchozích dílů, ale chybí tomu absolutně jiskra. Kde je vzájemné přeskakování jak jsme ho viděli v úvodu druhého dílu, kde je sakra náznak nějaké zápletky? A proč se, sakra, musím pořád na něco ptát? Tohle bude třípatrovej průs*r, dámy a pánové. O dvojce si nemyslím nic dobrého, ale neberu jí fanoušky, kteří při pohledu na Paula Walkera v teniskách vyžadují náhradní inhalátor, ale tohle... tohle poletí záchodovou mísou jako h*vno s přídavným spalováním. ;)

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace