Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rozchod! | The Break-Up | 2006
csfd  imdb
US premiéra: 02.06.2006
CZ premiéra: 31.08.2006
režie: Peyton Reed
hrají: Vince Vaughn, Jennifer Aniston, Jon Favreau, Joey Lauren Adams

Rozchod!: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Za mořem si zase někdo přepočítal kasičku a došel k závěru, že komedii s Vincem Vaughnem se bude nejlépe dařit v létě. Nevatbovi z Vince vyrobili komika pro masy, jehož drmolivá kušna má znovu zničit alespoň stomilionovou hranici tržeb. Druhý trailer nám k tomu dopřává trochu více naděje, paradoxně tím, že pokusy o srandičky přenáší do tuctové romantické šablony, kde má špičkování obou soupeřů daleko k zarputilosti z Války Roseových. The Break Up se blíží spíš k Jak ztratit kluka v deseti dnech a jako výtvoru takovéto povahy mu předjímám velikánský úspěch. Pro ctitele žánrovek to nezavání fiaskem, hlavně proto, že Vince občas zaperlí a se zpívajícím gayem (?) Richardem někdy i rozřehtá celou městskou čtvrť. Trochu se sice divím, kolik zásadních zlomů z filmu tahle pohodička vyzrazuje (Jennifer Aniston ve finále evidentně nasazuje taktiku smíření těžko odolatelného kalibru :-), ale s Vaughnovým vyjeveným výrazem mi to sedí určitě víc než tápání v upoutávce č. 1. Otázku „proč zase Jennifer Aniston?“, proč tak šedá, nevýrazná, a přesto stále obsazovaná protihráčka, ale pořád vnímám jako nezodpovězenou.

Rozchod!: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Nevím... fakt nevím, protože tenhle trailer jako křišťálovou kouli použít nelze. Skoro bych ho označil za teaser, navzdory úctyhodné délce dvou minut. Dočkáme se sice fórovací scény na bowlingu, která prostupuje celou ukázkou, ale jak Vaughn, tak Aniston se podezřele drží zpátky. Nebo je to možná tím, že Aniston není nijak vtipná (bijte mě, fakt si to myslím) a ty tři věty, co v traileru má, prostě nestačí k tomu, aby se Vaughn nějak rozehrál. Máme tu sice jeho klasickou verbální nakládačku, při které jednomu vyschne v ústech (ten člověk fakt "jede"), ale bez dobře nahozených míčků a vděčných vedlejších postaviček z toho kvalitní komedii prostě neuděláte. Závěrečné "The End is Just the Beginning" patří k hláškám, které si na záchodě vycucá z prstu druhořadý scenárista a pokud Reed chce, aby mu v únoru na film táhly davy, měl by rychle sestříhat nějakou rozumnější ukázku. Protože tohle je nuda, nuda, šeď, šeď a já jsem najednou smutný, že Vaughn pravděpodobně šlápnul do...

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace