O FILMU
Když je Caine pryč a cirkus potemní, postavám zůstávají jen chyby a traumata jejich minulosti jako společnost. Jak se kolem nich začíná svírat vyhlídka na věčnost, odhalují pravdu o Digitálním cirkusu a jeho historii. Dokážou se smířit s tím, co zjistí, nebo se rozhodnou… pro tu druhou možnost? A pravděpodobně někdo v určité chvíli řekne něco vtipného, protože tenhle konec přece nemůže být TAK depresivní, že?
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 20První dojmy: komiksovka Supergirl 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 11Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea?

