Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.08.2006
CZ premiéra: nestanovena
režie: Adam McKay
hrají: Will Ferrell, Sacha Baron Cohen, Chris Parnell, Leslie Bibb, Michael Clarke Duncan

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Shushika

První sjetí druhého traileru: většinu toho už jsme viděli. Druhé sjetí druhého traileru. Ano, sice jsme toho většinu viděli, ale baví mě to i když je tam jen pár rozinek navíc. Třetí sjetí druhého traileru: hlášky typu „Help me Jesus!... Help me Tom Cruise!“, brumendem pronesená věta „The doctor told us you can walk...“ či modlitbička u stolu mi začíná loudit úsměv na tváři pokaždé, jen co si na to vzpomenu. Druhý trailer se pohybuje na přímočaré ose jak to všechno začalo – Ricky Bobby je best, všichni ho milují a má hodně přátel – zlý Francouz – pojďme trénovat na to, jak toho žabožrouta porazit, ale od tvůrců Zprávaře a 40 let panic vlastně nečekám nic jiného než nějakou tu hlášku, kopu hodně divných postav a situací a atmosféru, nejlépe podtrženou příslušným hudebním podkresem. Tu pro mě tentokrát vykouzlili staří dobří duniví hoši „ACbleskDC“ a já jsem rád, že si na tuhle oldschoolovou kapelu, která už třicet let hraje úplně stejně jako Katapult, v Hollywoodu čas od času vzpomenou. A o nějaké inovace a skotačení s kamerou a la rozhrkané close-up záběry Willa Farrella ve spodním na závodišti vlastně ani moc nestojím. Bohatě mi bude stačit standardní návrat hochů z Fratpacku, které mám na komediálním nebi asi ze všech nejraději. I když vím, že i tenhle label už se trošku vyčerpává a nic netrvá věčně. U filmu o potrhlém závodníkovi, v jehož podtitulu se vyskytuje nepadnoucí slovo balada, by to ještě vyjít mohlo...

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Will Ferrell, Adam McKay a ultradlouhý název s podtitulem formovaným okolo podivně znějícího jména aneb jasná zvěst o návratu tvůrců Anchormane nebo-li Zprávaře (podle traileru i autorů 40 let panic). Ferrell jako závodník bohem nadaný usedá za volant už díky svému mikroskopickému alterg egu, které zlobí maminku pedálem přišlápnutým na podlahu, aby si o pár desítek let později vysloužilo kroužením po okruhu jednu rozvernou a „všem návrhům otevřenou“ (jak naznačuje Ferrell u rodinné tabule) blondýnku. Tolik z příběhu. Potom se už pouze skládají gagy, frky a hysterické výkřiky nejslavnějšího řidiče bleskurychlých vozítek. Váš vztah k ukázce se dá snadno poměřit Anchormanem – pokud vás nebavila velrybí vagína, rozbíhání erekce a vyznávání lásky pomocí starých odrhovaček, těžko se uchichtnete Ferrellovým přestřelkám s Johnem C. Reillym anebo Chrisem Parnellem, skřekům za volantem i záchodovým replikám. Jinou šanci navíc nemáte. Kolem autíček se zas tolik povyku nedělá a až na závěrečnou záminku k etudě „já hořím, já hořím“ (která mi už přijde malinko mimo) se McKay otírá o kapoty jen skromně, tak aby Ferrellovo komediální hřiště nikdy nevychladlo. Na mě to funguje i s letmo naťuknutým záporákem Sachou Baronem Cohenem, jestli se v současné nuzné nabídce doplácáte na slabší čtyři hvězdy i vy, ale odhadovat nebudu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace