Magická posedlost 2: TrailerJarita12Mám filmy a seriály s magickou tématikou ráda, ale pamatuju si, že jsem tu první málem nedokoukala. Byla to hrozná nuda a nemyslím si, že to byl nějak extrémně dobrý film. Asi mě tady zaujalo zahrnutí omladiny, Maisie Williams konečně zase ráda uvidím (myslím, že nějakou větší roli mělapo GoT akorát v Doctor Who). Nicole Kidman má tolik plastik, že už víceméně nemůže používat mimické svaly, což nechápu, proč si herečka v dnešní době vůbec udělá. není to potřeba.
Ale ano, koho napadlo tohle, a že zrovna na to nalákali Susanne Bier? Minimálně s ní to bude mít asi nějaké režisérské kvality, ale jinak nevím
Diskuze k filmu Strnadovi
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 23První dojmy: komiksovka Supergirl 22Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 16Sláva: V.I.M. 15Supergirl: Recenze 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 8Úkryt nebo past: Trailer 7Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné?

.
