Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Série Divergence: Aliance | The Divergent Series: Allegiant | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.03.2016
CZ premiéra: 17.03.2016
režie: Robert Schwentke
hrají: Shailene Woodley, Theo James, Naomi Watts, Zoë Kravitz, Miles Teller

Série Divergence: Aliance: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Když o tom tak přemýšlím, nikdy jsme neřešili, kolik znaků musí mít trailerový popisek na MovieZone. Obvykle píšu do chvíle, kdy prostě do adminu naskáče pár řádků, pak přihodím upřímnou víru v co nejlepší výsledek a rychle pryč. U něčeho je samozřejmě problém se zastavit, protože je nadšených myšlenek tuna, jindy je zase potíž udržet se na uzdě a nenadávat na pár tisíc znaků. No a pak jsou případy, kdy nemám ponětí co psát, buď kvůli nulovému zájmu o látku, nebo proto, že už jsem se potil u minulých popisků. Ano, nový trailer třetí Divergence je vzácnou kombinací posledních dvou případů. Takže... díky bohu, že už mám před očima únosnej špalek textu!

Série Divergence: Aliance: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nevím... asi za tři? Narozdíl od Hunger Games nebo Labyrintu mě Divergence nikdy nepřesvědčila o tom, že bych ji měl vidět, takže si dáme další kolečko tápání ve tmě. Zaprvé mě mrzí, že se téhle sérii upsal Jeff Daniels, který loni zaválel v Marťanovi a ve Steveu Jobsovi. Zadruhé mě netěší ani účast Naomi Watts, jíž jsem před pár lety přál Oscara za Nic nás nerozdělí. A za třetí... se moc nechytám, protože se toho od rozjezdu s Kate Winslet očividně stalo hodně. Snad se u recenze zase obětuje někdo z externistů. Já jsem tak tak naplnil kvótu tohohle popisku.

Série Divergence: Aliance: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Neviděl jsem ani jeden díl téhle série. Takže logicky přichází to, co přijít muselo a co cítí každý divák, jenž je předlohou nebo prvními dvěma filmy netknut, neřku-li nepolíben: Čím víc se Divergence blíží svému třaskavému konci, tím míň se člověk chytá u trailerů a dalších promomateriálů, jež na tuhle ságu vábí. Vůbec nechápu, proč se po slanění objeví za jakou virtuální bariérou parta jakýchsi ozbrojených pánů... a tak dále a tak podobně. Nepobírám. Vidím jen, že audiovizuálně a trikově se frančíza přeci jen posunula výrazně nahoru a že fandové můžou traileru dát s klidným svědomím za čtyři poctivé hvězdy, protože řemeslně téhle fanboyovské (nebo spíš fangirlovské) záležitosti nelze nic moc vyčítat.

Série Divergence: Aliance: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Viděl jsem tři díly Stmívání, dva díly Hunger Games a dokonce jsem slyšel většinu Padesáti odstínů šedi (na víc jsem neměl). Před Divergencí jsem ale zůstal uchráněn a u každého traileru mám pocit, že to je dobře. Dystopická sci-fi série o tom, jak si Shailene Woodley pořád mění účes, tu s námi bude až do března 2017. První půlka finále ale dorazí už za půl roku, takže se logicky rozjíždí marketingová kampaň. Co se dá usoudit z prvního teaseru? Že se konečně přeběhne jakási velká zeď a započne výprava po červené zemi. Což mi bohatě stačí k tomu, abych "náctileté Expendables" i nadále přenechal externistům. Kdo se hlásí, pánové?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace