Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rychle a zběsile 8 | The Fate of the Furious | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.04.2017
CZ premiéra: 13.04.2017
režie: F. Gary Gray
hrají: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell, Charlize Theron

Rychle a zběsile 8: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Rychle a zběsile se transformovalo do sci-fi zhruba v pátém díle, takže nechápu, že někdo nad zdejšími šílenostmi ještě kroutí hlavou. Prostě tam bude ponorka, Rock přesměruje torpédo a Charlize Theron odřídí 100 aut na tabletu, aniž by to některou z postav nějak výrazně rozhodilo. Jistě, půlka internetu na tyhle nelogičnosti pravidelně nadává. Pak jsou ale vždycky plná kina, a kdyby se chlapci drželi zpátky, dostali by za uši, že prachsprostě recyklují. Takhle se nedá říct, že by do toho Dieselova parta nešla naplno a znovu neposouvala laťku toho, co se dá nacpat do akčního blockbusteru. A i když je nový trailer asi zbytečně dlouhý a nemá úplně závratné tempo, všichni to tam perou pod tlakem a já nevidím důvod tomuhle úletu nefandit.

Rychle a zběsile 8: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kubánskej sneak peek je v podstatě třičtvrtěminutovým spotem s úvodním pozváním od hezkých lidí z Karibiku, které asi ještě párkrát uvidíte, ale nikdy si je nezapamatujete... a óda na Kubu a to, jak se v ní dá muchlovat, když vypadáte jako Letty a Dom. Právě jejich lovestory a s ní spojené příběhové vrtule jsou v centru ukázky, která ale zvládne i v pár sekundách zaujmout mohutným akčním měřítkem, ať už na zamrzlých pláních, nebo s obrkulometem v ulicích. Všichni víme, co nás čeká, tak snad to režisér Straight Outta Compton ustál.

Rychle a zběsile 8: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Vlastně mě ani nepřekvapuje, že v téhle sérii probíhají honičky Lamborghini s ponorkou, ničí se luxusní bouráky koulí používanou na likvidaci domů a hraje k tomu hlasitá tupá hudba. Lidi na to chodí a mně se konec konců líbila i ta sedmička. Tady už to na mě ale působí trošku zbytečně. Trošku na sílu. Rychle a zběsile nikdy nebylo o scénářích a vztazích mezi postavami (ačkoliv se Vin Diesel tvářil, že jo), ale udělat z klaďáka Dominica záporáka Dominica, aby se kvůli němu musel vracet na scénu Jason Statham a mohlo toho zase vybouchnout víc než posledně, to už je fakt lobotomie. Ta akce je fajn, ale u podobných filmů je potřeba, aby to celé bylo natolik zábavné, aby bylo člověku jedno, jak moc je to dementní. A tady mi poprvé připadá, že ta demence lehce převládá. Uvidíme v kině. Ale fandové asi dostanou přesně to, co chtějí, takže je to nakonec nejspíš jedno.

Rychle a zběsile 8: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Krucinál, zase trefa. První upoutávka Rychle a zběsile 8 má sice přepálené 3 minuty, takže jí chybí pořádný tah na branku, naservírovala ale to hlavní - důvod, proč zase dorazit do kina. F. Gary Gray vytasí hned zkraje velký twist, který vám bez pochyby zvedne obočí, a zbytek traileru se pak jen veze na vlně "cože, jak to... WHAT?!" Někteří to samozřejmě sestřelí jako koninu a neříkám, že to ve finále konina nebude. Za mě je ale háček pevně zaseknutý, a když k tomu přihodím silné akční řemeslo a finální překvápko na ledu, zase tu vidím lákavý, bezhlavě nabitý popcorn, kterému se jen těžko říká ne. Oba palce nahoru!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace