|
reagovat
|
Diskuze k filmu Rychle a zběsile 8
příspěvky 1 - 20
Napsat příspěvek
- 1
- 2
"Where these movies are going, they don’t need roads. Or scripts. Or any pressing reason to exist."
link
|
reagovat
|
z Charlize Theron mám nějvětší radost
konečně v tom budeme mít i trochu toho herectví 
konečně v tom budeme mít i trochu toho herectví 
|
reagovat
|
Tormund tam nebude mít vousy? Ach jo. Mezi těmi holobrádky by super vynikl a navíc mu to dává dvakrát tak záporácký vzhled.
|
reagovat
|
Ale ukazat se konecne u Rogana, na to cas nema :( Verim, ze az jim to jednou konecne vyjde, bude to jedna z nejlepsich epizod vubec 

|
reagovat
|
Na instagramu pořád hází nějaký fotky / videa z posilky. Vstává denně v 5:30, aby to všechno stihnul.
|
reagovat
|
ja to nechapu kde Dwayne krade ten cas, milion projektu a hlavne fyzicka porad top => krome "sypani" ty cinky par hodin dene taky musi zvedat. A vypada tak porad. Ne jak kulturisti, ktery maj nejake cykly. 

|
reagovat
|
Vypadá skvěle, ostatně ono se stačí podívat na to, jak to všem natřela v Cannes. Zatímco se všechny dámy předváděly v odvážných modelech s výstřihy nebo průsvitnou látkou, přišla Charlize a bylo jasno.
|
reagovat
|
Za mě dobrý. Sekne jí to a vypadá mladší. Rozhodně už teď nejkrásnější záporák z celý série haha.
|
reagovat
|
TOP Diskuze
45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2

