Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rychle a zběsile 7 | Fast & Furious 7 | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 10.04.2015
CZ premiéra: 02.04.2015
režie: James Wan
hrají: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez

Rychle a zběsile 7: Trailer na rozšířenou verzi


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Áno, i popcornový výplach se může dočkat rozšířené verze. V téhle upoutávce se na ní ale kdovíjak neláká. Slogany o tom, že se dočkáme ještě větší porce nostalgických záběrů s Paulem Walkerem nezazní, Paul se jen usmívá, aby dokreslil vzpomínání hereckých kumpánů. A že ho bude hodně. Mnohem zajímavěji - vlastně i přitažlivěji než příslib nových scén - ale působí výjevy z natáčení a šmírování za kulisami. James Wan hodně šlapal do praktických efektů a kaskadérských kousků, a i když je ve výsledném filmu notně překryla digitální patina, každý moment s opravdovými lítajícími, bourajícími nebo jinak hopsajícími kárami je prostě parádní. Tohle chci vidět. O fous víc než celý nabubřelý biják, který mně v kině bulvy úplně neurval...

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Rychle a zběsile 7: International trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdo sleduje pozorně kampaň, může vlastně kliknout jen na konec, nebo na začátek. Na závěr schytá pár čerstvých výjevů z chlapáckých klinčů, celkově pak pocit, že si všechna ta zúčastněná macha budou dávat po držce dosti velkoryse. Na úvod si pak slovo vezme Vin Diesel, jenž pozve klasicky ke klipu, Michelle Rodriguez to ale bere nějak podrobněji, a to dost podivným způsobem... Možná i díky tomu a taky kvůli nevýraznější hudební dramaturgii tenhle trailer působí jako pětiminutový macek, a ne jako dvou minutové úderné vyzobávání top momentů z nejuspěchanější akční série současnosti. Už to chce kino!

 

 

Rychle a zběsile 7: Extended trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Snad pokaždé si trailerová divize zodpovědná za propagaci nového Rychle a zběsile dovolí jednu upoutávku, která je v zásadě klipem - vydatným, konkrétně tentokrát dvouminutovým výsekem z akční sekvence, k níž je přivázano několik standardních sekund imitujících údernou trailerovou montáž. A co z toho vyplývá tentokrát? Fakt nás čeká nebetyčně přestřelená pytlovina, která poletí maximálně vstříc hraně pro přestřelený efektní blockbuster. Jedna věc nicméně je, když tímhle způsobem vyhazuje bagáž US Army, druhá, když se takhle vystupuje s kárama a za volantem si ještě kucí a holky povídaj. Prostě popcornové šílenství. To už si příště můžou tvůrci vymyslet třeba klidně přeskoky mezi mrakodrapy... Ehm.

Rychle a zběsile 7: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Minutový sestřih už známého, ale když do něj něco přiskočí, musí to původní příznivce série potěšit - jednak se tu totiž vrtí prdele polonahých bitchinek, druhák se túrují motory nablýskaných mašin. Ten zvuk je příjemnější, než když Tyrese Gibson zase řekne tu nejotřepanější rádoby kulervoucí hlášku o tahání věcí na "whole another level". Závěrečná, už dost okoukaná exhibice mezi mrakodrapy, mě pak naplňuje jistým optimismem - sedmička má totiž rekordní stopáž sto čtyřicet minut, viděli jsme z ní ale opravdu málo. Těch bitek a adrenalinových radostí by tu měla být spousta... a mohli bychom díky tomu dostat fakt tučnou popcornovku.

 

Rychle a zběsile 7: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

The Rock měl vždycky tužší kořínek, takže se snad nikdo nediví tomu, co všechno ho nezabije v Rychle a zběsile 7. James Wan sice sliboval sedmdesátkový revenge thriller a člověk ho sem tam zaznamená (modré noční filtry, nabíjení brokovnice...), jinak na nás ale řídí klasicky vytuněná popcornová taškařice. Diesel mluví o rodině, Statham rozdává ránu za ránou, Gibson všechno žene na vyšší level... jo, fanoušci série by opět měli být spokojení. A jelikož je akčních nadšenců sakra hodně a navíc tu máme modré oči Paula Walkera, už teď počítejte s tím, že se vydělá minimálně na další trilogii. One last ride my ass.

Rychle a zběsile 7: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Šílenství! A po řízné sedmdesátkové podívané, kterou Wan sliboval, ani památky. Naopak se občas přesouváme už vyloženě do videoherního segmentu, protože jatka s trezorem nebo digitální cisterna nebyly ničím proti skákání károu mezi mrakodrapy. Strašná číčovina, kterou by ani bin Ládin neodsouhlasil. Nicméně tvůrci aspoń věděli, co si takový Super Bowl spot zaslouží, a tak tu krom Walkerových modrých oček, Dieselových svalů a Stathamových záporáckých póz uvidíte i Rocka s obrovskou krochnou, mnoho trikových eskapád s auty, poctivý cat-fight a takovou hromadu střípků z testosteronové akce, že se rozhodně nemusíme bát v kině nudy. Jestli to ale naopak nebude strašně přes čáru, toť otázka.

Rychle a zběsile 7: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Je to tam. Všechno! Debaty o osmém díle Rychle a zběsile ustaly a sedmička se najednou profiluje jako poslední velká jízda. Takže nastoupí Statham, Rock nafasuje ještě větší krochnu než posledně a všude budou modré oči Paula Walkera. Ano, to hraní na rodinu je docela podpásovka. Diesel ho ale upřímně tlačí už pár dílů, takže mu to člověk prostě nemůže zazlívat. První trailer Rychle a zběsile 7 se každopádně chlubí dostatkem sexy záběrů a mile nostalgickým závanem. Hlavně to ale je další našlápnuté akční dobrodružství, ve kterém se kašle na fyziku a servírují se šílené kousky s luxusními auty a nabitými samopaly. Že jste znechuceně vystoupili už o pár dílů zpátky? Nemáte se za co stydět. My ostatní ale pomalu stoupáme do, ehm, sedmého nebe... i když třeba výměna režiséra fakt nejde poznat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace