Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Roboti | Robots | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.03.2005
CZ premiéra: 17.03.2005
režie: Chris Wedge
hrají: Ewan McGregor, Halle Berry, Mel Brooks, Stanley Tucci

Roboti: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Roboti jsou zpět v osmdesáti vteřinách nové ukázky a vás jistě zajímá, co je nového od minule. Vězte tedy, že se s teaserem překrývá přibližně v 60% a na konci přidá pouze dvě tři vlažnější a jednu poměrně vtipnou scénku. Z pozadí příběhu se nedozvíme téměř ani písmeno a tak třeba není příliš jasné, proč bychom se měli smát divnému robotovi, který prohlásí, že je žena. Přehlídka střihačova umu společně s jazzovou podupávačkou a chytlavými bicími vás i tak příjemně naladí a faktor natěšení opět zvedne o nějaký ten stupínek výše. K tomu přispívá pochopitelně i zpracování – nebijte mě, ale zase musím pět chválu na skvělou animační techniku BlueSky Studios, rozpohybovanost všech postaviček a na první pohled perfektně fungující svět. Příliš nového pod sluncem se tu však opravdu nekoná tak je jen a jen na vás, zda vám kvůli pár kratičkým záběrům navíc vůbec stojí za to zatěžovat drahocenné pásmo nebo si počkáte na plnohodnotný dvouapůlminutový nářez (který ale asi jen tak hned nepřijde).

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Roboti: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Chudák Rodneyho máma. Po tom, co jí syn vyvede z omylu, že si kufr opravdu nesbalil jen tak náhodou, musí vytáhnout bílý kapesníček a dát mu sbohem. A Rodney vyráží za dobrodružstvím! Když vlak dojede do stanice Robot City, nastává nevyhnutelná konfrontace s všudypřítomnými a hyperaktivními fotografy, následuje lekce ze vzdušné přepravy (která připomíná hned několik pouťových atrakcí současně) a pozornost se pomalu přesouvá k hlavním postavám. Město samotné vypadá skutečně našlapaně, všude se něco hýbe, hýří barvami nebo proklatě ostře hláškuje, rychlost robotích pohybů je velice comicsově nadsazena - a všechno to pospolu funguje moc a moc krásně. Na druhou stranu, v dnešní době už je podobná funkčnost a vysoká vizuální laťka obecně absolutní samozřejmostí. I když se ukázka v druhé polovině smrskává víceméně na výčet hereckých představitelů a hlášek v jejich podání, je více než jasné, kam se příští rok bude ubírat pozornost nejen dětského diváctva. Po Shark Tale (která má v zámoří velice chladné ohlasy) a Úžasňákových od Pixaru, jejichž premiéra je už přímo za bukem, má tenhle kousek obrovský potenciál stát se černým koněm následujícího jara. Snad to vyjde...

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace