Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rande měsíce | Employee of the Month | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.10.2006
CZ premiéra: 15.03.2007
režie: Greg Coolidge
hrají: Dane Cook, Jessica Simpson, Dax Shepard, Efren Ramirez, Tim Bagley

Rande měsíce: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Jeden by řekl, že dospělí lidé nemají potřebu mlátit se do hlav, ani si o ně nic rozbíjet. Ne tak v žánru ztřeštěných amerických komedií s buranským nádechem, kde jde hlavně o to, kolik věcí a jak dobře je někomu o hlavu rozbijete. Nezáleží už na tom, zda se to děje jen tak či kvůli obřímu dekoltu blonďaté hlavní hrdinky – producenti i režiséři si vždycky záminku k návratu ke své oblíbené disciplíně najdou. A tak tu máme partu ztřeštěných geeků, jejichž jedinou náplní je dloubat se v nose a vytažená tělesa vrhat kamsi do dáli. Prdět, smrkat a ano... mlátit se do hlav. A pak, jakoby zázrakem, chtějí se z nich stát opravdoví muži, co to někam dotáhnou – pro začátek třeba na zaměstnance měsíce, protože se proslýchá, že blonďatá kráska výstavních proporcí takového jedince obšťastní svou společností a velmi pravděpodobně přitom nebude oblečená. No a to je vlastně úplně všechno, co druhý trailer k Employee of the Month nabízí. I napodruhé. Po načrtnutí této premisy se totiž dějí opět činnosti výše uvedené, jen ve větším měřítku (přičemž ran do hlavy je výrazně více). Hraje k tomu příslušná kytarovka, padne pár nutných hlášek jako „od producenta Nesvatbových“ a finální sestřih dospěje do podivného bonmotu. Ale překonám-li ono červenání, které můj následující verdikt provází, s klidem se vám přiznám: Ono to není zase tak špatné, jak to asi zní, zvláště při vzpomínce na mnohem horší kusy, které v žánru vznikají a které si teprve zaslouží řádně poplivat. Tenhle neškodný tříhvězdičkový výplod by za to nestál z mnoha důvodů.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Rande měsíce: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Největším překvapením traileru k typickému prefabrikátu made in MTV pro mě byl odkaz k producentům Nesvatbových. Potom však dává smysl, že se ukázka nese ve svižné tónině, v níž stihnou vyniknout všechny naschvály dvou hašteřivců o jeden ženský klín, aniž by jejich pády, tenisáky na varlatech a nárazy hlavou do vysokozdvižných vozíků vyzněly extra infantilně. Téma soků v lásce (resp. klání o pozici stahovače kalhotek) se rozhodně neomrzí dřív než čtení Bible a není od věci si jej jednou, dvakrát za sezónu odbýt i ve šmrncovním balení, jak stvořeném pro relaxaci s colou v ruce a drahou polovičkou po pravici. Napínat citová centra v těle nebo filozofovat smíte s Kráskou v nesnázích (pokud na ni jste), zaměstnanci Super Clubu vás s takovými odpornostmi zatěžovat nebudou, poněvadž je zajímá jen blonďatá žena za pultem, srážky s nákupními košíky a všemožné „příjemně dementní“ patálie vycházející z hollywoodské rychlovýrobny gagů. Obecně mi sice nepřijde moc fér předem vystrkávat ze souboje Shephardova odbarveného zoufalce, na druhou stranu můžeme docenit logické vysvětlení kontrastu mezi pokladní v obchoďáku a majitelkou top ňader pro vlhké sny teenagerů Jessicou Simpson. S takovými plachťáky by novodobá Barbie asi na MTV neučarovala.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace