Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Výplata | Paycheck | 2003
csfd  imdb  
US premiéra: 25.12.2003
CZ premiéra: 04.03.2004
režie: John Woo
hrají: Ben Affleck, Uma Thurman, Aaron Eckhart...

Výplata: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Paycheck se blíží a propagace nabírá na intenzitě, takže není divu, že jsme se dočkali traileru #2, který nabízí podstatně větší náhled na samotný příběh. O tom, že Michael Jennings (Ben Affleck) je inženýr rozebírající věci (aby je pak mohl znovu, ale lépe, dát dohromady ;), jsme se dozvěděli v první ukázce. Ta druhá už nám dovolí složit některé střípky. Michael evidentně věděl, že je v nebezpečí a tak si nechal poslat na svojí adresu kupu věcí. Teď má vymydlenou paměť a vůbec neví k čemu těch devatenáct předmětů slouží. Inteligence mu ale naštěstí zůstala, takže začne s pomocí těchto rekvizit pátrat po tom, co se vlastně uplynulé tři roky dělo. A zjistí, že rozebral a postavil něco velmi nepěkného... V tomhle ohledu možná ukázka prozrazuje až příliš, ale také má trochu jiný look než první trailer. Ubylo akce a přibylo napínáků, které prozrazují, že hlavním lákadlem nebudou honičky nebo přestřelky (nebojte, taky se jich dočkáte), ale pořádně hutná thrillerová atmosféra. Poradí si s tím Affleck a Woo? Uvidíme, každopádně Aaron Eckhart jako hlavní záporák je zřejmě trefa do černého. Hláška kterou utrousí na závěr ukázky má šanci nominovat na titul Zenové moudro roku ;). K dispozici pouze střední kvalita!

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Výplata: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Ben Affleck akčním hrdinou? To co se mu krutě nevydařilo v kostýmu Daredevila teď rychle dohání v dobře střiženém obleku Michaela Jenningse, hlavní postavy nejnovějšího filmu Johna Woo. Atraktivní mix sci-fi a akční podívané si Woo vyzkoušel už ve Face/Off a nyní se může opřít i o silnou předlohu z pera Philipa K. Dicka. Více než dvouminutový trailer dává tušit, že Woo si neliboval jen v akčních sekvencích, ale snažil se především do detailů vykreslit charakter hlavního hrdiny. Člověk rozebírající stroje musí najednou složit ze střípků svůj vlastní život - to je dostatečně silné téma a s herci jako Ben Affleck nebo Uma Thurman by to John Woo nemusel prohrát, zvlášť když mezi dialogy pořádně přidupne pedál s nápisem "akce". Zapomeneme na trapas jménem Mission: Impossible 2? Svižné tempo ukázky naznačuje mnohé a určitě je na co se těšit. Pokud tohle vyjde, odpustím Affleckovi Daredevila a možná i Gigli ;)

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace