Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pád anděla | Angel Has Fallen | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.08.2019
CZ premiéra: nestanovena
režie: Ric Roman Waugh
hrají: Gerard Butler, Morgan Freeman, Danny Huston, Jada Pinkett Smith, Piper Perabo

Pád anděla: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Gerard Butler je sympaťák. A svým způsobem i borec, protože v akčním žánru se do kdovíjak duchaplných látek nepouští a neplýtvá v nich příliš mnoho výrazy (detekoval jsem zhruba tři a jejich pravidelné střídání), přesto na něm pověst Seagala pro druhou dekádu 21. století jaksi neulpěla. Šťastnej to kluk. V jedné z nejnepravděpodobnějších trilogií filmové historie se tentokrát nedočkáme další destrukce slavného hlavního města (fňuk, Praha s Blavou se už těšily), namísto toho přichází poctivý hon na člověka v agenturních službách. Trailer přitom sice slibuje jen rutinu... ale poctivá rutina furt lepší než průšvih, kterých v žánru vidíme pořád požehnaně.

 

Pád anděla: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tentokrát je to osobní! Gerard Butler dostal sice k ruce Morgana Freemana, přesto ho nečeká zachraňování pohlavárů v rozbombardované metropoli nebo okupované pamětihodnosti, ale boj o vlastní holý život. Zápletka se totiž stáčí do trochu zemitější roviny, kde je lovnou zvěří hlavně Mike Banning sám. Je to smysluplný úkrok a vcelku logické završení velmi nečekané trilogie, kterou si tenhle hrdina předigitalizovaných béček snad ani neměl vysloužit. Docela bych ale i věřil, že ta finální akce, která trochu kopíruje příběhová schémata všech těch podrazových Mission: Impossible, bude co do dramatičnosti nejpůsobivější a vyrovná se s tím, že osmdesát milionů dolarů z rozpočtu tentokrát nebude narváno třeba do destrukce půlky Londýna. Že by ale hrozil zásadní posun do první popcornové ligy, to trailer úplně nenaznačuje... 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace