Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Neuvěřitelný život rockera Coxe | Walk Hard: The Dewey Cox Story | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.12.2007
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jake Kasdan
hrají: John C. Reilly, Jenna Fischer, Kristen Wiig, David Koechner, David Krumholtz

Neuvěřitelný život rockera Coxe: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Dewey Cox se blíží a ukazuje se nám v trochu zajímavějším světle než minule. Prvních třicet vteřin ukázky naznačí, že nová komedie od současných králů tohoto žánru nebude sázet jen na parodování písniček, ale že se dočkáme nejspíš i hodně drsného humoru, což je dobře. S vulgárnější mluvou tvůrci také evidentně nemají žádný problém a zdá se, že John C. Reilly si roli hudební superhvězdy pořádně užívá. I když během dvou a půl minuty působí Walk Hard jako hodně zábavná a originální podívaná, po Talladega Nights je možná lepší nemít přehnaná očekávání. Hlášky tu sice jsou zatraceně vtipné, hlas vypravěče se naladil na tu správnou vlnu a památka Elvise a Johna Lennona bude nejspíš pořádně pošpiněna, ale malinko to vypadá, že hercům možná opět bylo povoleno improvizovat víc, než by bylo dobré. Což by se mohlo filmu jako takovému vymstít. Trailer sám o sobě je ale zatraceně vtipný, i když se v něm zabíjejí děti a nadává opicím. Walk Hard zatím vypadá na prvotřídní úlet s velmi osobitým humorem, tak doufejme, že si tvůrci nevypotřebovali všechny originální nápady na trailer. Osobně začínám být po téhle ukázce docela zvědavý.

Neuvěřitelný život rockera Coxe: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Podruhé v krátké době se na nás valí titulek „od autorů Superbad“. Ono je asi doopravdy předem rozhodnuto, že se další věc z hlavy Judda Apatowa promění ve zlato. Bez hvězd, jen s dobrými recenzemi a hypeováním s velkým předstihem před premiérou. Nepřestává mě to fascinovat... snad mi tohle meditování u duševně spřízněného Deweyho Coxe odpustíte. I on by totiž těžil z komerčního sukcesu, který by nakonec mohl ušít velkou hvězdu i z Johna C. Reilyho. Na co nevystačil Scorsese a P. T. Anderson, to může jedním šmahem zmáknout komediální odkaz Willa Ferrella. Těžko posoudit, zda ze sebe mladý Kasdan vypáčí typickou ferellovinu ve stylu Talladega Nights, zasvěcený pastiš á la Hot Fuzz anebo přímočarou parodii nejen na hudební filmy (věřím v něco mezi první a druhou položku), jistí si můžeme být jen tím, že humor nebude ryze fekální povahy a že se bude přidržovat správně obskurních nápadů. Chcete děcko zpívající barytonem? Máte ho mít. Nevoní vám posvátná úcta před Beatles? Můžete si do nich taky šťouchnout. Je libo Cocks? Dewey Cox zařídí cokoliv. Srandičky si z Johnnyho Cashe totiž nemůže tropit jen tak někdo. Mějme k němu proto úctu. Dewey sice občas mele naprázdno a sem tam vypadne z rytmu, ale za těch pár řízných fórů se mu vyplatí krátce, leč úderně zatleskat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace