Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Netvor | Beastly | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 04.03.2011
CZ premiéra: nestanovena
režie: Daniel Barnz
hrají: Vanessa Hudgens, Mary-Kate Olsen, Alex Pettyfer, Neil Patrick Harris, Peter Krause

Netvor: Trailer 2

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Netvor ještě pořád neměl premiéru! Ano, jsem ve stejném šoku jako vy! Zatímco celá kampaň Faster zabrala jen 4 měsíce, se zohaveným mlaďochem se v CBS Films nečekaně pářou. Propagace začala už před rokem, film ale z letošní červencové premiéry utekl až na příští březen. Prý kvůli tomu, aby nekolidoval s dramatem Charlie St. Cloud (Zac Efron s Vanessou Hudgens se přece milují... nemůžou jít v kině proti sobě!), o něco reálnějším důvodem je ale spíš sci-fi Jsem číslo čtyři, které zdejšího Alexe Pettyfera v únoru pořádně představí americkému publiku. A pak se nahrne do kin... kdo? Zřejmě ty samé náctileté slečny, které by šly Vanessu zkontrolovat letos v létě. Netvor totiž pořád nevypadá jako film, o který by měl mít zájem někdo další. Hlavní hrdina je spíš jen mizerně přetetovanou atrapou (tohle jako má být děsivá vizáž?), romantická ani dramatická část příliš netáhnou, a zbývá tak jen příslib slušně vypadající moderní pohádky a slepého Neila Patricka Harrise. A to je společně s pohodovým hudebním podkresem právě to, co druhý trailer bezděčně táhne ke třetí hvězdě. I přesto ale budeme mít pořád sakra kliku, když z toho vyleze koukatelný průměr.

Netvor: Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

„Božínku, ten je nádhernej! Já byx ho milovala jako koně, protože jako stodwacetikilowá welryba wím, co to znamená být krásným člowěkem uwězněným w nestwůrném těle. Těžkotonážní láskou byx zlomila tu jeho cool goth kletbu, jejíž součástí je i cool tetowání a piercing, a pak byx mu předwedla oprawdowé tsunami, možná X, možná XXL. Ale Wanessa Hudgens... sakra, co to má s wlasama? Ne, wážně, něco s těma wlasama je špatně...“ Běžný čtenář MZ zareaguje stejně jako NPH ve svém druhém výstupu těsně před koncem upoutávky a na tenhle film si pak vzpomene už jen v případě, že by o návštěvu kina žadonila jeho přítelkyně. Ale popravdě řečeno, Alex Pettyfer má něco do sebe. Roli Eragona nezískal, jako Stormbreaker se neprosadil, ale teď míří do Hollywoodu, kde si v produkci Spielberga a Baye zahraje mimozemské Číslo čtyři. To by mohl být průlom. Mezitím to zkusí v twilight variaci na Krásku a zvíře. Je hezounek, ale s nízkým obsahem slizu, a když předvede i něco hereckého talentu, za pět let jej budou nazývat mladým Bradem Pittem. Zrovna Beastly ale jako výtah ke slávě nevypadá. Zaměření na cílové publikum vypaluje oči, ale chybí onen bestsellerový fanouškovský grunt. Trailer je průměrné řemeslo, které neurazí a o kterém těžko napsat něco objevného. Jeho problémem je, že pěkně chronologicky odvypráví komplet celý film. Což je snad ještě horší prohřešek, než servírovat onen kratičký teaserový sestřih, který v listopadu právem odstřelil Ciwal.

Netvor: Teaser

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nový měsíc ještě ani nestihl dojet k nám a už tu máme další prokalkulovaný produkt, drze se pokoušející těžit z velmi podobného konceptu. Ó-tak-tajemný krasavec není upírem, ale netvorem, Beastly je totiž teenagerskou variací na Krásku a zvíře/Pannu a netvora. Logicky se obejde bez husté atmosféry, jakou svého času vytvořil Juraj Herz, z několikasekundového klípku bych si dovolil odvodit i absenci magické „pohádkové“ atmosféry. Útočí se totiž opravdu na fanynky Twilight, jež možná budou chtít prožít další osudovou romanci se zádumčivým týpkem. Svoje touhy promítnou do disneyovské fešandy Vanessy Hudgens a zatají se jim dech pokaždé, když se na ně Alex Pettyfer koketně usměje. Těch pár vět z prapodivného teaseru (celý vypadá lehce „fanmade“) zní bohužel poněkud směšně, možná právě proto, že se v nich zase chystá na velké promluvy o kletbách a útrpných pocitech duše. Jednu hvězdu nicméně předjímá už mrzká stopáž tohohle miniklipu.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace