Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Není čas zemřít | No Time to Die | 2020
csfd  imdb
US premiéra: 08.10.2021
CZ premiéra: 30.09.2021
režie: Cary Joji Fukunaga
hrají: Daniel Craig, Rami Malek, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux

Není čas zemřít: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Novinářské projekce jsou oznámené, takže to vypadá, že Bond už letos opravdu dorazí. A já jsem za to upřímně rád, protože si nedovedu představit, s čím by přišli marketingoví odborníci a traileroví střihači za půl roku po dalším odkladu, aniž by se začali opakovat, nebo nedejbože vyzrazovat důležité dějové střípky. Dokazuje to i nový mezinárodní trailer, který dorazil krátce po tom epickém finálním. A ano, byť je to pořád strašně našlapané a Fukunaga se zjevně s touhle bondovskou rozlučkou Daniela Craiga vyřádil, já bych to už přece jen rád viděl v té celovečerní podobě a ne na dvou minutách. Asi jsem jen přejedený těmi trailery, které už viditelně nemají z čeho dalšího brát. Teda ne, že bych na Anu v černých šatech nemohl koukat donekonečna. Nicméně prosím, už žádné další ukázky, ať nám taky něco zbyde do toho kina. Díky.

Není čas zemřít: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vypadá to prostě famózně. Po dvou velmi bolestivých odkladech a neskutečný rok po posledním famózním traileru se nám tvůrci chlubí novou tučnou upoutávkou, v níž sice je dost nových záběrů, evidentně ale nebyl zájem spoilovat další akční momenty. Místo nich se tak vsadilo na nostalgii a uzavírání bondovské pentalogie s odcházejícím Danielem Craigem. Vracíme se tedy až ke Casinu Royale a neotesaným Bondovým začátkům - a jak si asi dovedete domyslet, následující sekundy jsou o to působivější a vyznívají parádně osudově. Dramatické předěly a silná gradace tenhle tón ještě zesilují a vy si můžete naplno užívat cestu vstříc audiovizuálně vypulírované jízdě, kde opravdu půjde o všechno. Tak snad to Fukunaga ustál s grácií sobě vlastní. 

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (37)

Není čas zemřít: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Safra, to je nářez! Dlouho to vypadá na další poctivou upoutávku na Bondovy eskapády, finále tohohle traileru je ale fenomenální a rozhodně cpe tuhle ukázku mezi nej videa roku. Ať už jde o Anu de Armas v akčním módu, hi-tech udělátka nebo ultradrsný mód Daniela Craiga, který si s velkou krochnou v ruce podává poletující káry, všechno to vypadá úžasně. A když k tomu Bond cedí přes zuby, že příště už možná nebude co zachraňovat, můžete se začít pořádně těšit. Napotřetí už se totiž kampaň rozjíždět nebude - asi zejména kvůli účetním závěrkám studia i nasmlouvaných obchodních partnerů - takže se může před zamotanou pseudobondovkou Tenet promovat přímočará poctivá bondovka lineárnějšího střihu Není čas zemřít. Alespoň pak bude koho nominovat na Oscary... a kým plnit sály v místech, která jsou koronavirově přeci jen vřelejší.

Není čas zemřít: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Nová bondovka vypadá čím dál tím líp. A to je pryč jak Mendes, tak Deakins. Jejich místo však nahradil Cary Fukunaga, jiný osobitý režisér, který se může pyšnit svým vlastním specifickým vizuálním cítěním, a na novém Bondovi to začíná být konečně znát. Půlminutový spot sice trochu nabubřele slibuje, že nový film všechno změní, to posoudíme až v kině, minimálně na základě představených záběrů se ale začínám pomalu těšit na luxusní akční jízdu plnou nádherných lokací a tajuplných záporáků. Přidejte božskou Anu de Armas a máte zkrátka zaděláno na jeden z mých nejočekávanějších filmů roku.

Není čas zemřít: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Cary Fukunaga je muž na svým místě, o tom asi nikdo z nás nepochybuje. Materiál, který servíruje, vypadá správně trendy i oldschoolově, právě tak naleštěně a elegantně, jakožto i popcornově... prostě tak jak to máme u Craigových bondovek rádi. Styl si tenhle neotesaný Bond udržel po celých svých pět celovečerních štací, což se náramně cení, protože se nejen neuhnulo, ale stále to vypadá velmi cool. Jednotlivé záběry jsou vyloženě mňamózní, a to i když sází na módní nebo automobilový fetiš, na němž si jindy kdovíjak nefrčím. Proč tedy ne pětikvalt? Protože trailerová návaznost není úplně ideální a ani osudovost naznačené story se úplně nedostavuje, těch povídaček je možná až příliš. 

Není čas zemřít: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Na bondovku Caryho Fukunagy se těším převelice, a když si vybavím kvality jeho Temného případu nebo Jany Eyrové, podléhám malinko podezření, že i kdyby na mě vytasil teaser, v němž vyleze hovnodémon a nadšeně mi zamává, pořád bych vyhlížel premiéru s velkou nadějí. Fukunaga je totiž borec. Ano, zapište si to... A oznamovací teaser mi přijde v rámci možností OK, i když to s retro povahou svého logotypu možná až příliš přehání a oldschoolově působí i názvem. Tradice je ale třeba znát a ctít... a až pak rozbořit novou progresivní peckou. Kdo ví, třeba se jí právě od Fukunagy dočkáme v prvotřídní kvalitě. 

 

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace