Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Muppets Most Wanted | 2014
csfd  imdb
US premiéra: 21.03.2014
CZ premiéra: nestanovena
režie: James Bobin
hrají: Ricky Gervais, Tina Fey, Ray Liotta, Ty Burrell, Christoph Waltz

Muppets Most Wanted: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ještě jsem ani neviděl jedničku a už je tu dvojka - jasně z toho lze vyčíst, že první díl jednak komerčně uspěl a povedl se a že dvojka bude muset přitápět pod kotlem. Jde na to vlastně dost podobným stylem jako Auta 2, protože se stěhuje do evropských velkoměst a rozehrává tam špiónskou zápletku, u níž se jméno Jamese Bonda a jeho souvěrců ani nemusí říkat nahlas, protože ta příbuznost bije do očí. Máchá se tu ale s více žánry, více camey a více lokacemi, tak aby sequelová receptura byla pěkně podle čítanky. Já na to: No problem.

Muppets Most Wanted: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Kampaň na první Mupety byla téměř dokonalá. Chytrá, vtipná, dojemná, překvapující. Je jasné, že překonat ji není žádná sranda, ale i když upoutávka ze Super Bowlu rozhodně není dokonalá, snaha se tvůrcům upřít nedá. Ta hudba by sice měla být ještě asi tak tisícmilionkrát emotivnější a epičtější, aby byl efekt takový, jaký asi měl být, ale citace z twitteru a hlavně to, co se děje po nástupu Toma Hiddlestona, je rozhodně minimálně úsměvné. Otázkou zůstává, kolik téhle hravosti a nápadů se dostane i do celovečerního filmu, který sám o sobě zatím nepůsobí zdaleka tak zajímavě jako jednička. A – i když to je možná čistě můj problém – Ricky Gervais mi tam jednoduše nesedí. Humor Mupetů a tohohle Brita by nemohl být odlišnější a mám trochu strach, co z toho nakonec vyleze. Celkově mám ale z teaseru o dost lepší dojem než z klasických upoutávek. Snad tohohle svérázného blbnutí bude ve filmu co nejvíc.  

Muppets Most Wanted: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Muppeti jsou zpátky a neztratili pranic ze své hravosti. Tentokrát ale přihazují i fajnovou zápletku o záměně identit (o čem že vlastně byla jednička?), která je na chlupatý celovečerák tak akorát. Především totiž dává tradiční prostor k tuně miniroliček, ve kterých si ze sebe bude utahovat řada známých osobností. Účast Ricky Gervaise, Tiny Fey nebo Tye Burrella není v tomhle směru velkým překvapením. Zastaví se ale také Ray Liotta, Tom Hiddleston nebo Danny Trejo (kterého vystřihli z jedničky), Muppeti se tak opět transformují v přehlídky hereckého blbnutí, u kterého nebudete chtít chybět. Trailer to navíc celé prodává s tunou energie a skvělým duem záporáků, už na první pokus tedy palec nahoru. Snad se bude pokračovat v parodickém duchu jako minule!

Muppets Most Wanted: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Čím se dají překonat tančící kuřata? Přece zpívajícími tučňáky! Aneb Muppeti jsou zpátky a opět budou maximálně svoji. Už teaser jasně nastavuje ujetou laťku a do minuty musíte mít jasno, jeslti vás to baví nebo odpuzuje. Já se s radostí hlásím k té první skupině, která se ráda podívá na to, jak si ze sebe půl Hollywoodu zase dělá srandu za doprovodu skoro 60 let starých loutek. Trsající Ricky Gervais, Tina Fey jako ruský bachař, Ty Burrell v miniaturním autě... a to je pouze špička ledovce, který bude jako tradičně skrývat nepřeberné množství cameí. První navnazení ale chytře šetří slavnými náboji, protože ví, že půl roku před premiérou víc vidět nepotřebujeme. Tohle letmé naznačení bohatě stačí.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace