Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Můj vysvlečenej deník | 2012
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 26.04.2012
režie: Martin Dolenský
hrají: Simona Stašová, Veronika Kubařová, Igor Bareš, Petra Špalková, Berenika Kohoutová

Můj vysvlečenej deník: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Rebelie v českých mezích. I když se v traileru podaří překvapivě sympaticky uhrát první scénu, a žánrové výjevy z filmu o divoké holce vypadají dost přesvědčivě, určitá pachuť zůstane. Veronice Kubařové to vždycky slušelo, zvlášť když v Ženách v pokušení pravidelně souložila – ale když o souložení pravidelně mluví se svýma kámoškama, už to tak veselé není. Z toho jebání, spaní, z dvojnásobnýho „šukání“ jde člověku hlava kolem a zdá se, že to v rámci traileru s peprnou mluvou tvůrci prostě přepálili. Protože to nezní ani cool, ani dravě rebelsky, ale prostě jen jako přehnaná póza. Je to škoda, páč ze střípků jinak probleskuje zajímavá nálada i šmak docela věrohodných post-teen příběhů, na půl cesty mezi Pusinkama a dospěláckou dramedií. Trailer ale tuhle potenciální sílu neprodává.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Můj vysvlečenej deník: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Půlminutka atmosférického hraní s obrázky a do toho jedna (nepříliš povedená) hláška. Kéž by takhle neškodně dopadlo víc českých teaserů. Můj vysvlečenej deník by rád stal chytrou a aktuální teenagerskou zábavou, k tomuhle přízvisku ale ještě povede dlouhá cesta. Režisér Martin Dolenský se zatím potýkal převážně se seriály, televizními pohádkami a (podle všeho povedenými) dokumenty. Návrat k současnému celovečeráku tak pro něj jistě bude velkou výzvou, obzvlášť kvůli tomu, že debutoval rychle zapomenutou komedií Chyťte doktora. Výsledek samozřejmě těžko soudit podle prvních pár záběrů. Už jen zajímavá herecká jména (Plesl, Špalková, Stašová) ale člověka nutí doufat v něco nad úrovní "novácké lidové zábavy". Hlavním trumfem je nicméně Veronika Kubařová, jejíž účast sama o sobě táhne teaser na tři hvězdy. Právě příslib solidní komedie s ní v hlavní roli je tím největším lákadlem, doufejme tedy, že projekt v nějakém delším traileru neodhalí až příliš přízemní ambice. Můj vysvlečený deník by totiž mohl být zajímavou dívčí protiváhou Probudím se včera, které se místo komentování života facebookové generace bude soustředit na "hláškování" v roce 1989. A těžko z něj na rozdíl od Deníku dostaneme něco, co českému filmu pomůže zacílit na dnešní náctileté publikum.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace