Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Most špiónů | Bridge of Spies | 2015
csfd  imdb
US premiéra: 16.10.2015
CZ premiéra: 03.12.2015
režie: Steven Spielberg
hrají: Tom Hanks, Amy Ryan, Alan Alda, Mark Rylance, Sebastian Koch

Most špiónů: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Moc pěkná upoutávka. Poznáte podle ní, že Spielberg rozhodně nepatří do starého železa. Je ale otázka, jestli to staré železo sám neservíruje, protože navzdory prozářenému vizuálu se zdá, jak kdyby tenhle film přilítl někdy z osmdesátek a už dávno spoluvytvářel takový ten filmový kánon. Že je jedním z těch hluboce lidských dramat, v nichž nakonec pravda a láska zvítězí nad zlem, Rusáky a recenzenty... ale chce to velké oběti a odhodlání hlavního hrdiny. Tom Hanks sem v tomhle směru vlastně pasuje ideálně, protože jeho odulejší tvář vlastně taky nepůsobí jako něco, co by patřilo do roku 2015. A zbytek? To je suverénní retro řemeslo...

 

Most špiónů: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Když Tom Hanks vychází na verandu, úplně v něm vidím Gregoryho Pecka v Jako zabít ptáčka. Prostě velkodušná právnická figura, která se nezalekne velké výzvy ani spousty výhružek, aby neúnavně bojovala za spravedlnost. Tohle spojení je těžko náhodné, obzvlášť u Spielberga. A dává Mostu špiónů náběh na prvotřídní drama, ve kterém nás vedle herců oslní i nějaké to morální poselství. Nový minutový trailer tohle všechno prodává s patřičným drajvem a vizuální nádherou. Tak doufejme, že to bude podobně šlapat i v kině!

Most špiónů: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Hanks se po deseti letech vrátil ke Spielbergovi. Spielberg se po dvaceti letech vrátil do Polska (natáčeno ve Vratislavi). Důvod k nadšení? Zatím ne. Trailer není zrovna dvakrát strhující. V okamžiku, kdy jsou venku peckovní upoutávky na Mission: Impossible a Everest, je tohle dvou a půl minutové vyprávění šlechetných myšlenek tak trochu nuda. Nějaká akce sice občas probleskne, ale ze sedaček zrovna nezvedá. Proč čtyři hvězdičky? Protože sem nad Stevenem ještě nezlomil hůl a prezentovaný materiál mě zajímá. Reakce sice naznačují, že knižní předloha nenabízí pecku z ranku Jeden musí z kola ven, ale to je skoro až nefér srovnání. Pojďme tedy doufat, že film bude lepší než trailer a Steven si rozpomene na pecky jako Mnichov nebo Chyť mě, když to dokážeš, a zapomene na nudu jako Lincoln nebo Válečný Kůň.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace