Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Minuta věčnosti | 2021
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 30.09.2021
režie: Rudolf Havlík
hrají: Jiří Langmajer, Martina Babišová, David Švehlík

Minuta věčnosti: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Kdyby režírující Rudolf Havlík a hrající Jiří Langmajer s Martinou Babišovou přijeli k nám na Vysočinu do kulturáku, kde by na plátno promítali diáky a klipy z jejich cesty na Island (načež by byl večer zakončený besedou u piva), byl bych tam jak na koni. Při pohledu na trailer Minuty věčnosti si však přece jenom říkám, jestli sázka na čarokrásné záběry z úžasného ostrova nebude na celovečerák příliš nízká. Scénář mi bohužel přijde průhledný už z dvouminutového lákadla a čekat hodinu a půl (nebo déle) na pointu dost možná prokeclou už v oficiální synopsi se mi moc nechce. Nerad bych byl za sýčka, ale po teaseru už sem očekával přece jenom něco navíc. Slabší tři.

 

Minuta věčnosti: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Rudolf Havlík má na svém kontě divácké hity Bábovky a Po čem muži touží, ve své novince se však vydá spíše méně diváckým a zatím dosti sympatickým směrem. Úspěšný režisér si sice stále nechal po boku Jiřího Langmajera, tentokrát ho ale zasadil do evidentně komornější vztahové konverzačky otce s dcerou, které bude v hlavních rolí doprovázet ještě nádherná krajina Islandu. A právě Havlíkovy cestovatelské kořeny a cit pro vizuál hrají v teaseru prim. Dá se proto očekávat, že minimálně v tomto směru bychom mohli dostat český nadstandard. Celá ukázka pak vzhledem k předchozí režisérově filmografii působí dosti svěže a sympaticky. Tak doufám, že si tentokrát Havlík více pohlídá kromě hezkého vizuálu i scénář.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace