Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mile 22 | 2018
csfd  imdb
US premiéra: 17.08.2018
CZ premiéra: nestanovena
režie: Peter Berg
hrají: Mark Wahlberg, Iko Uwais, John Malkovich, Ronda Rousey, Lauren Cohan

Mile 22: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, oba předchozí trailery jsou lepší, ale drobná připomínka prostě neuškodí. Ačkoliv Berg a Wahlberg točí jeden dobrý film za druhým, tržebně se jim moc nedaří. Na život a na smrt byl ještě hit, Deepwater Horizon ale propadl a Den patriotů jakbysmet. Jak je tedy možné, že pánové dostali čtvrtou šanci? Kdo ví. Znovu to ale vypadá na mizerné tržby, jelikož se akčňák s Lauren Cohan, Rondou Rousey a Ikem Uwaisem pořád nedaří prodat. Přitom... ale fakt vypadá dobře! Jasně, v jádru jde o veleobyčejnou žánrovku, která sází hlavně na dobrou akci. Velkých přestřelek je ale v kinech dál čím míň (čest momentální cruiseovské výjimce), takže doufám, že se česká distribuce ještě nějak rozhoupe. Já bych na to z fleku vyrazil!

Mile 22: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Berg a Wahlberg počtvrté a zase z toho mám velkou radost. "Pouličních" akčňáků totiž není nikdy dost a zrovna tenhle nenechává nic náhodě. Ne, příběhové zázraky tu samozřejmě nečekejte. Bergovi ale (očividně!) jde spíš o akci, protože k Wahlbergovi povolal Rondu Rhousey a Ika Uwaise, tedy akční mašiny ve filmové, i v té naší realitě. Moc nevím, co čekat od Lauren Cohan - z Živých mrtvých jsem neviděl prakticky nic. Na první dobrou tu ale funguje, a to samé se dá říct... prakticky o všem? Berg vás za těch 150 vteřin vůbec nenechá pochybovat o tom, co hodlá servírovat. A vzhledem k tomu, že jsou parádní jednotlivé scény i celek, bych se z fleku přesunul do kinosálu. Snad mi to některý z českých distributorů časem dopřeje!

Mile 22: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Mile 22 bere zápletku ze zapomenuté kriminálky s Brucem Willisem (16 bloků) a pod taktovkou Petera Berga z ní dělá městská jatka s automatickými zbraněmi, což je žánr, který v USA z celkem pochopitelných důvodů docela frčí - stačí se podívat na Den of Thieves nebo Triple 9. A jakkoliv obsazení vypadá kočičkopejskovsky, když vedle dvorního Wahlberga postavíte Rondu Rousey, Lauren Cohen z Živých mrtvých a Iko Uwaise z Raidu, ukázka má na ploše tří minut dostatek argumentů, aby vás donutila přimhouřit oko. Hmaty, chvaty, olovo a rakety umí Berg kombinovat s odzbrojující upřímností už od solidního Království, takže tady žádná překvapení. Stejně tak vás nesmí odradit hiphopový podkres traileru, to mládež chytá za srdce, ale do filmu se to naštěstí neprobojuje. Mile 22 je přesně to akčňákové řemeslo s povědomými tvářemi za rozumné peníze, po kterém se nám v redakci tak často stýská. Ukázka naznačuje potenciál, tak snad v srpnu nespláčeme nad vejdělkem. Na druhou stranu asi nikdo nečeká od téhle wahlbergovky vyložené háelpéčko, tady se hraje na co nejvíc zlomenin, řezných a střelných zranění na metr čtvereční. Tak lovu zdar.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace