Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mission: Impossible III | M:i:III | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 05.05.2006
CZ premiéra: 04.05.2006
režie: J.J. Abrams
hrají: Tom Cruise, Laurence Fishburne, Keri Russell, Michelle Monaghan, Ving Rhames

Mission: Impossible III: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Na trailer ke třetímu dobrodružství Ethana Hunta byla naše redakce nadržená stejně jako malé děcko na dárky dva dny před Vánoci. Teď tu leží před námi a já se nějak nemůžu zbavit pocitu, že to mohlo být o notný kus lepší. Prakticky všechny zásadní obrázky jsme už mohli vidět ve dvou posledních spotech a ty nově přidané jsou natolik nevybočující a standardní, že to svádí k polemikám o tom, zda se tvůrci před časem s těmi hlavními taháky nevytasili příliš brzo. Týká se to zejména akce, kde je to stále jedna a tatáž variace na téma „Ethan padá ze střechy“ či „Ethan běží po dálnici a kolem se rozpoutává inferno“. Nemají snad tvůrci už nic v rukávu či má Abrams prostě jenom přistřihnutá křídla? Trochu se mi chce se slzou v očích vsadit na to první. Ale abych pořád jenom nedštil síru – sestřih samozřejmě funguje, načasování je perfektní, gradace neselhává. Jak po obrazové, tak po zvukové stránce. Ethan hlásí, holkám to sekne, drahá auta bouchají více než efektně, i na toho Hoffmana už si člověk zvyknul. Mimochodem, trailer je, jak už je dobrým zvykem, opět uzavřen onou cool explozivní sekvencí popírající přírodní zákony, ale pokud si všimnete pozorně, letadlo přilétá mnohem později a je lépe vymodelované. Má to být nějaká podprahová poznámka typu „nenechte se zmýlit, všechno ještě dostává řádný tuning“? Pokud ano, možná bychom přece jen mohli s očekáváním vzhlížet k příští ukázce, která se vzhledem k datu premiéry téměř jistojistě zjeví. Zatím dobrou chuť a bacha na deja-vu ;).

Mission: Impossible III: Japanese Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Japonci se obvykle v honbě za exkluzivní ukázkou spokojí s málem. Stačí vyžebrat od studia pár nových záběrů, promíchat ty staré a dát tomu zbrusunovou hudební linku. A zázrak je na světě. Na stejný trend "doplácí" i Mission: Impossible 3, jejíž japonské entrré se nese ve snad až příliš komorním duchu (kdybych chtěl někoho urazit, rovnou řeknu že v televizním ;). Úvod s pozdravem agenta Hunta trochu vykrádá ukázku na dvojku, ale pak se zažehne šňůra a vypadá to, že se budou dít velké věci. K mému zklamání však Tom Cruise jen přeskočí starou známou díru v mostě, správí si záda o stojící auto a nově dokáže všem divákům, že v národním zájmu je ochoten zlikvidovat i zánovní Lamborghini. Tss... stejně bylo za peníze daňových poplatníků. Ale co... i z drobků je filmový fanda živ a vzhledem k tomu, že datum premiéry už není vzdáleno ani čtvrt roku, jistě se v nejbližších dnech dočkáme mnohem výživnějšího sousta. Jeden z největších blockbusterů sezóny rozebral na reklamu pěkných pár desítek milionů. Snad to bude stát za to.

Mission: Impossible III: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Sakra... ten Abrams je ale dobrej. Z divokého pre-teaserového sestřihu už jsem si začínal myslet, že Cruise do filmu tajně propašoval Katie Holmes (to je tak, když čtete moc bulváru), ale Huntgirl v tomhle filmu je ve skutečnosti oficiálně ohlášená Michelle Monaghan (v milisekundovém záběrů jsou si opravdu hodně podobné). Ukázka je po stránce dějové prakticky nicneříkající a úvodní monolog Philipa Seymoura Hoffmana mi v kapse otevíral kudlu s tříhvězdičkovým hodnocením. Jenže pak přišla akční část, stylově odstartována zápalnou šňůrou a typickým hudebním podkresem. Hlavní hvězda si evidentně naordinovala do filmu tisíc kaskadérských kousků, což je voda na Abramsův mlýn, podle mého můžeme očekávat i další Cruisovo kung-fu, protože pan režísér k těmhle mimoslovním výměnám vyloženě tíhne (viz Alias). Co se týče stylu, tlačí Abrams na pilu, jak to jen jde... famózní záběr s explozí a ping-pongem o kapotu Mercedesu je ale možná až příliš hyper a já doufám, že ve finále bude akce působit trochu organičtěji. Tohle bylo CGI až mě to praštilo za ušima. Tak či onak je Ethan zpátky a Abrams tak trochu víří zástupy nevěřících, které předpovídali televizní look a příliš psychologie na úkor akce. S dalšími závěry počkejme na plnokrevný trailer, teď ale vládne spokojenost, takže "Welcome back, brother". :)

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace