Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mělčiny | The Shallows | 2016
csfd  imdb
US premiéra: 24.06.2016
CZ premiéra: 11.08.2016
režie: Jaume Collet-Serra
hrají: Blake Lively, Óscar Jaeneda, Sedona Legge

Mělčiny: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Napálím tomu mírně přepálené čtyři hvězdičky. Baví mě to totiž vrchovatě. Už od prvních záběrů na pláž soutěžící atraktivitou s tou Boyleovou v Thajsku, jsem se nechal unášet trailerem slibujícím žánrovku, která si na nic nehraje. Blake Lively je čím dál víc sexy, žralok působí po vzoru Čelistí nejhrozivěji, když ho nevidíme (sežrání surfaře je směšné), a celkově z toho prostě mám dobrý pocit. Na můj vkus nám upoutávka prozrazuje až moc, ale to je už na delší článek řešící tento (čím dál častější) neduh moderních filmových forbín. Hlavně ať se to povede. Blake Lively by pořádný hit potřebovala jako sůl a lidé se bezstarostně koupou v moři snad až příliš dlouho.

Mělčiny: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Bez obalu přiznávám, že k těmhle žraločím thrillerům přistupuju s jistým despektem. I čtyřicet let po Čelistech je teritorium prostě vymezeno Spielbergovým bílým lidožroutem a každý nástupce se s ním ztěžka popasovává. A navíc... obvykle prohraje. Trochu se bojím, že to bude i případ Blake Lively, ta ale svoje krásné nožičky propůjčí alespoň minimalisticky pojatému boji, který je kupodivu klaustrofobický i na širém oceánu. Koncept je interesantní a mohl by být rozehrán navýsost působivě, teaser vám ale hlavu (ani jinou část těla) neuhryzne.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace