Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Marmaduk | Marmaduke | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 04.06.2010
CZ premiéra: nestanovena
režie: Tom Dey
hrají: Owen Wilson, Ron Perlman, Amanda Seyfried, Jeremy Piven, Christopher Mintz-Plasse

Marmaduk: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Vraťte nám Garfielda! Ve své filmové podobě byl sice neskonale otravný a nudný, ale alespoň nepůsobil dojmem zvířete, které prodělalo operaci mozku od pořádně zkouřeného chirurga. Na rozdíl od veselého Marmaduka. Ten umí tancovat, rád se koupe, dělá bordel a ponižuje Williama H. Macyho, ale i tak ho budete muset mít rádi, protože umí jezdit na surfu. I třetí upoutávka na film, který pravděpodobně vydělá tak moc peněz, že z toho na fanouška kvalitní (nebo alespoň průměrné) kinematografie padne deprese, vypadá jako neředěné peklo. Owen Wilson je snad poprvé v kariéře totálně otravný a to ho ani neuvidíme a všechny ty špatné vtipy, kterým se člověk přestal smát, když se dostal do třetí třídy, jsou přítomné v až alarmujícím množství. Lidé vesele padají, doga srandovně slintá, zlý pes má malé roztomilé pomocníky a člověk jen čeká, odkud na něj vyskočí Alvin a Chipmunkové. Ti ale nedorazí, protože si nejspíš uvědomili, že tohle je i pod jejich úroveň. Především tedy roztančený závěr. Hnus.

Marmaduk: International Teaser

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Pro trochu slintů šel bych světa kraj! Psisko s plandavýma ušima zjevně vyznává velmi sofistikovaný humor, pročež se v druhé upoutávce odvázalo. Zase se rozpovídalo, znovu vystrčilo hlavu nad střechu a opětovně se párkrát významně zahledělo do kamery, tentokrát ovšem přibyla i svérázná etuda, která vás naučí, jak zatočit s dotěrnými řidiči. Problém s auty, jež se lepí za zadní nárazník, je vyřešen: Vystavte svého chlupatého miláčka do větru a počkejte, až mu vítr vytřepe ze žgraní cosi, co někdo nazývá kemrem, někdo hemlem a jiný prachobyčejným slintem. Zkrátka chuťovka, skvící se na předním skle líp než dálniční známka, diktuje trailerové prezentaci směr. Má-li nadstavba nad materiálem „skoro-obšlehnutým“ z Marley a já (ne, to není náhoda, že psa namlouvá Owen Wilson) mít povahu takhle chutnou, pak potěš koště a chraň nás Zdeněk Srstka.

Marmaduk: Teaser

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Marley a já hadr, vážení. Když hrál Owen Wilson naposledy ve filmu se psem, dopadlo to nad očekávání dobře. Proto z někoho vylezla idea, že by se to mělo zkusit znova. Akorát bude Wilson psa rovnou dabovat. Zelenou tak dostal projekt s u nás prakticky neznámým comicsovým hafanem Marmadukem, který vládne lidskou řečí, rád se vozí v autě a řeší klasické problémy dospívající dogy. Nebo o nich alespoň mluví. Čtyřicetivteřinová upoutávka, lákající na půl roku vzdálený snímek, toho vskutku nenabízí o moc víc, než někdejší teaser na Marleyho. Jenže ten byl alespoň roztomilou parodií na Ohnivé vozy, kolik lidí asi pobere odkaz na seriálové O.C.? Marmaduke vlastně ukáže jen jeden otřelý fór a vzbudí tak dojem, že se poslušně zařadí vedle psů hasičů, psů basketbalistů a psů kosmonautů. Nezbývá než doufat, že v nějakém komplexnějším traileru překvapí, a zúčastnění herci pak tohohle filmu nebudou litovat jako Bill Murray vy-víte-čeho...

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace