Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Máří Magdaléna | Mary Magdalene | 2017
csfd  imdb
US premiéra: 30.03.2018
CZ premiéra: 22.03.2018
režie: Garth Davis
hrají: Rooney Mara, Joaquin Phoenix, Chiwetel Ejiofor, Ariane Labed, Tahar Rahim

Máří Magdaléna: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Začnu pozitivy. Oproti útrpným dvou minutám z minula je to jenom minutová upoutávka. První záběry zároveň naznačují, že se to celé netočilo v daňovém ráji za pět padesát, ale účast Universalů zajistila slušný rozpočet a odpovídající měřítko se stovkami komparzistů. Budu pokračovat negativy. Rooney Mara na to nemá a studio prostě nemohlo zvolit nudnější herečku pro roli Máří Magdaleny. Joaquin Phoenix sice hraje Ježíše docela dobře (možná proto, že ho už dobře 10 let připomíná i v reálu), ale celé to na jazyku nechává pachuť promarněné příležitosti. Když už adaptovat příběh historicky první známé prostitutky, měl u toho být Scorsese, nebo někdo podobně odvážný. Takhle je to jenom další šedivá nuda stvořená pro uspokojení lidí dobrovolně trávících každé nedělní dopoledne v chrámu božím.

Máří Magdaléna: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ježiš, další Ježíš... Trochu mě mrzí, že když se ho chopil zrovna Joaquin Phoenix, jeden z nejtalentovanějších herců své generace, jenž se do každé role položí na sto procent, že film nepůsobí jako trochu větší palba. A intenzivnější podívaná. Je to scie poměrně výpravné, tváří se to strašně tragicky a se zaujetím to loví ikonické výjevy, inspirované lety prověřenými biblickými výjevy, ale jako film mě to prostě nestrhává. A nemůžu se zbavit pocitu, že to tintítko Rooney Mara na hlavní role úplně nemá. Písmoznalci a věřící můžou půl hvězdy přičítat, ateisti se zas bát spoilerů. :)

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace