Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Máma mezi Marťany | Mars Needs Moms! | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 11.03.2011
CZ premiéra: 24.03.2011
režie: Simon Wells
hrají: Seth Green, Joan Cusack, Mindy Sterling, Julene Renee

Máma mezi Marťany: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Stay Cool! Originalita se cení. A tady je jí vážně dost. Ale nuzný materiál sama o sobě vytáhnout na čtyři hvězdičky nedokáže. Máma mezi Marťany chce být sexy a nalákat do kina hodně teenagerů, proto volí houpavý rytmus, řízný rým a celkově dost netradiční strukturu s rapem místo voice-overu. Komentátor je bohužel přerušován gagy a animovanou akcí, takže jeho projev nemá zdaleka takový „flow“, jakým se můžou pochlubit vítězové z raperských battleů. Navíc se kvůli tomu nedaří zaplašit ani rozpaky z celé téhle motion-capture sci-fi seance, která v líbivějším podání a při plném vytěžení potenciálu mohla dopadnout jako strhující navázání na Star Wars, Ztracené ve vesmíru i Trona. Takto ovšem ubíhá poněkud do prázdna…

Máma mezi Marťany: Trailer 2HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Kdybychom nežili v době, kdy každý animák vydělá, řekl bych, že tenhle vydělat nemůže. Ale s disneyovským marketingem asi nebude vážnější problém, aby příběh nepříliš sympatického klučiny, který se omylem dostal na Mars, nastřádal pár set milionů dolarů. Máma mezi Marťany i ve druhém, značně zkráceném (a tedy svižném a v pohodě tříhvězdičkovém) traileru působí dojmem, že tu někdo z hračkářského gigantu přišel o vkus. Celkem epicky, avšak nehezky vypadající svět se zdá být jen nenápadnou kopií Trona, a zalidňuje ho banda otravných postav. Obtloustlý vesmírný mechanik si tentokrát sice nehraje na Darth Vadera a nevysluhuje si tak zdvižené obočí, ale jeho ujetý robosidekick zůstává. Ano, zvracení šroubů je stále mimo, a na mysl se pořád ještě dere chameleon z Na vlásku,  který se zdá být stokrát lepší předlohou téhle zoufale haldičky šrotu. Máma mezi Marťany každopádně nebudí moc pozornosti vizuálem, odpuzuje postavami a dále zanechává dojem, že zápletka o mimozemšťanech, kteří nám kradou matky, je až příliš mimózní na to, abychom ji začali brát alespoň trochu vážně. Ještě o trochu mimóznější než banda tancujících emzáků, kteří ale koneckonců ani příliš nevybočují z konceptu. Tohle dopadne zle, nebo z toho bude největší animákové překvapení posledních let.

Níže odkaz na HD stream od Applu.

Máma mezi Marťany: TrailerHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Od chvíle, co mi animace v traileru přišla natolik divná, až se začala překlápět do fáze „je to celý nějaký hnusný“, jsem čekal na titulek, který sváže Mars Needs Moms se zemeckisovskou animační technologii. Titulek opravdu přišel a zahlásil, že uvidíme nový snímek od producenta Polárního expresu – což v překladu znamená, že za ním stojí stejný tým, jaký dal světu i Beowulfa, V tom domě straší nebo Vánoční koledu. Možnosti tvůrců se ale rozvíjí, takže na pohybech a snaze o fotorealističnost postav uvidíte výrazný posun vpřed. Je to ale vůbec dobře? Postavičky působí místy o to rušivěji, když jejich přirozený vzhled přebije mrtvolnost. Tohle je prostě zvláštní kompromis, který podle mého ničemu moc neprospívá. Není ale těžké najít důvody, proč se tady zase jednou smazává hranice mezi animací a hranou akcí. Mars Need Moms by v hrané podobě stálo strašně moc peněz, víc než další epizoda Hvězdných válek (schytáte i jeden obligátní vaderovský odkaz), protože na Marsu se rozjíždí celkem opulentní vesmírné manévry v barvách Trona a WALL-Eho. Na to se už kouká slušně. Podobně nelze pochybovat o kvalitě 3D nebo dravosti akce. Otázkou ale je, jestli se někdo vůbec bude starat o tak nesympatické, nevýrazné a hlasově podprůměrně obsazené trio hrdinů.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace