Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Super Mac | MacGruber | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.05.2010
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jorma Taccone
hrají: Will Forte, Val Kilmer, Ryan Phillipe, Kristen Wiig, Powers Boothe

Super Mac: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Třetí trailer naplno potvrzuje to, co jsme tušili už u předchozích dvou – hlavním problémem MacGrubera je... MacGruber sám. Nebo spíš jeho představitel Will Forte. Karel minule správně poznamenal, že je nutné plout s ním na jedné vlně. Pro nás, kteří neznáme jeho šaškování v SNL, je to zhola nemožné. Hlášky jdou totálně mimo a Forte není Jim Carrey či alespoň Andy Samberg, aby slabý vtip prodal svým fyzickým projevem. Je zkrátka nevýrazný a nezábavný a ke všemu nemá ten správný komediální ksicht. A to je veliká škoda, protože všechno ostatní funguje dobře, od hvězd ve vedlejších rolí přes vypiplaný vizuál (fakt byl rozpočet tak směšný?!) až k samotnému řemeslnému provedení traileru, proti kterému nelze namítat. Má švih a styl, to je bez debat. Všemu samozřejmě vládne Val Kilmer, jemuž necenzurovaný sestřih dovolí v praxi předvést, co znamená rčení „vymalovat zeď něčím mozkem“. Prostě ryzí Von Kund. Bohužel, údernost úvodního extradrsného vtípku už nic v upoutávce netrumfne.

Super Mac: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Myslel si, že je mrtvý… ale není. A tak se znovu vydává do boje proti obtloustlým parchantům, kteří si rádi povídají s nukleárními hlavicemi. MacGruber je tu v druhém traileru, jenž v podstatě potvrzuje, že to může dopadnout všelijak. I bez drsnějších vychytávek tu máme mix lepších a horších fórů, přesně v duchu SNL, a ve finále bude záležet na tom, které převáží. Bude se neschopnější verze legendárního vynálezce hodně hrabat v drátech a mluvit o osahávání bývalého netopýřího muže? Fajn. Převládne vysedávání v autě a vyrábění dvojníků? Uf… MacGruber každopádně i v zeleném balení sází na osvědčený trailerový mustr s hudebními vypalovačkami (ačkoliv je docela trapné takhle brzy krást od agenta Smarta) a díky tomu nemá problém doškrábat se na tři hvězdy. Samozřejmě k tomu potřebujete jet na stejné vlně s Willem Forte, jeho mimózní hlášky a parodické zpomalovačky tomu ale zatím docela vydatně napomáhají. Jen ta Kristen Wiig mohla ubrat na make-upu, takhle se člověk diví, že zaclání na tak důležité pozici.

Super Mac: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

MacGyver zmákl všechno. Když jste ho zamkli do spíže, rozrazil dveře šňůrou buřtů. Když jste mu řekli, že chcete zničit svět, umíchal z hnojiva, zakysané smetany a žrádla pro kočky výbušninu, kvůli které lehla celá vaše základna popelem. A dobro vyhrálo. Spousta agentů chtěla jít v jeho šlépějích… ale dovolil si to až MacGruber, který by měl být v nejlepší komediální tradici neschopným matlalem, jemuž by nikdo nesvěřil ani hlídání opadaného vánočního stromku. Will Forte se zkouší přemístit z televizní obrazovky na stříbrné plátno, což je vždycky těžká úloha. MacGruber vám to jen potvrdí, místy hodně bolestivým způsobem. I když pomrkávání na fanoušky nejrůznějších explozivních žánrů v mžiku potěší, některé bonmoty a slovní výměny vyznívají natolik hluše, že vám u nich možná stihne zaklepat na rameno paní trapnost. Sice uteče dřív než se stihnete otočit a rozhlédnout, jenže i tak po ní zůstane lehké zmatení, kde že se má hledat onen případný komediálně-akčně-superstylový nářez. Trailer má hluchá místa, ovšem příliš málo fórů a „poučené“ akce, aby je všechny převálcoval. Richard Dean Anderson se zatím nemá čeho bát.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace