Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Legendární parta | Rise of the Guardians | 2012
csfd  imdb
US premiéra: 21.11.2012
CZ premiéra: 29.11.2012
režie: Peter Ramsey, William Joyce
hrají: Hugh Jackman, Isla Fisher, Chris Pine, Jude Law, Alec Baldwin

Legendární parta: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tak jo, kde začít. Zmínku o týmové mánii asi můžeme přeskočit, takže pojďme rovnou k tomu, že Rise of the Guardians stále nevypadá nic moc. Ne po stránce animace, která je tu pochopitelně na vysoké úrovni (temné uličky vypadají až podivuhodně reálně!). Ale z hlediska všeho ostatního, protože tenhle film stále působí jako povrchní báchorka o tom, jak musí cool zajíček a banda nevýrazných pohádkových bytostí porazit... "démonického" pána strachu? Až příliš průhledný koncept pak nezachraňuje ani hlavní hrdina Jack Frost, který musel v zájmu sžití se s mladým divákem omládnout. Proč ale potom dostal hlas dvaatřicetiletého Chrise Pinea? Po tom se zřejmě nemáme pídit. Jenže podobnými maličkostmi je Rise of the Guardians přímo protkané (zajíčka mluví Australan Jackman, proto najednou vyfasoval bumerang?), a je to docela k naštvání. Jasně, máme před sebou film pro děti, takže jde především o to, aby byl velký, barevný a často se v něm něco hýbalo. Týmovku legendárních dětských ochránců bych si ale dokázal představit v daleko nabitějším a zajímavějším podání.

Legendární parta: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Týmovky jedou! Expendables byli jen začátek, Avengers hlasitě pokračují a nejspíš nás čeká ještě spousta následníků, ve všech možných oblastech. Na setkání Bonda, Bournea a Hunta budeme muset ještě chvíli počkat, už teď tu ale máme hodně těžké váhy. Kdo by totiž nechtěl vidět třeba Santa Clause a Velikonočního zajíčka, jak táhnou za jeden provaz proti šířícímu se zlu. Jasně, v akci je chce zažít kdekdo, ale v téhle stylizaci na ně bohužel není kdovíjak příjemný pohled. Některé záběry jsou po výtvarné i technické stránce vyloženě hnusné, což je celkem škoda, protože námět i nástin některých konkrétních scén nepůsobí vůbec marně. Do premiéry času dost, definitivní soudy si proto zatím necháme od cesty. Zvlášť teď před Velikonoci – ještě by se Zajíček urazil a pomlázka by byla mizerná. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace