Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Legenda o Tarzanovi | The Legend of Tarzan | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 01.07.2016
CZ premiéra: 07.07.2016
režie: David Yates
hrají: Alexander Skarsgård, Margot Robbie, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson, Djimon Hounsou

Legenda o Tarzanovi: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Šmarja, to to burácí! Do finální upoutávky se trailermakeři fakt opřeli naplno a zabušili do bubnů, že by z džungle rázem zmizelo nejen všechno ptactvo, ale snad i květena. Právě džungli ale letos neradno podceňovat - po úspěchu dvou zvířecích animáků a CGI coververze Knihy džunglí se může klidně stát, že i z podceňovaného návratu téhle romanticko-dobrodružné story něco bude. Lidi chtějí jít najisto, a to jim nové uchopení příběhu o pánu opic jistě dopřeje. Bude tu láska, napětí, svaly i déšť, a když se maximálně tlačí na hudební stránku, působí to i poměrně intenzivně. My samozřejmě víme, že jde trochu o honění blockbusterového pérka, z něhož může být po premiéře kulový... jako trailer to ale bez debat funguje. 

Legenda o Tarzanovi: IMAX trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Digiorgie, hudba z trailerů Promethea a... nuda? Letošek se začíná rýsovat jako rok, kdy řekli diváci ne zbytečným blockbusterům, a Tarzan zřejmě bude další v řadě. Mix Johna Cartera, King Konga a Planety opic prostě netáhne a trailerová kampaň mu nikterak nepomáhá. Proč se už potřetí recykluje skoro to samé? Proč tu není nějaká zajímavá akční scéna? A proč se proboha víc nehází na hvězdy? Margot Robbie tu skoro nic nedělá a Samuel L. Jackson jakbysmet, jen abychom mohli sledovat minutu a půl (!) opičího blbnutí, které by asi rádo konkurovalo Caesarově partě, ale má smůlu. Tarzan vypadal jako přešlap od začátku. A bohužel se stále nevynořilo nic, co by mělo globální publikum přesvědčit o opaku.

Legenda o Tarzanovi: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Dát na Youtube trailer Tarzana a mrsknout na konec našlápnutých 20 vteřin ze Suicide Squad není zrovna dobrý nápad. Člověk totiž hned vidí, že Warneři občas neutrácejí tím správným směrem. Jistě, odměnit Davida Yatese penězi na jeho vysněný projekt je chvályhodné. Jenže digiopice už dnes nikoho neoslní, digistáda z Austrálie taky ne... a co zbývá? Pár hrdinů, kteří nemají moc prostoru (chce to víc Jacksona!), spousta pěkných přírodních scenérií a trochu matoucí lákání na origin, i když nás místo něj čeká Tarzanův návrat do džungle. To všechno za šílených 180 milionů dolarů (!!!), což je po Jupiter vychází a Panovi vyloženě zarážející. Warneři se musí modlit, aby se jim dařilo u comicsáren. Jinak totiž vyrážejí čím dál tím nebezpečnějšími směrem.

Legenda o Tarzanovi: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vítejte u remaku King Konga! Stavbou příběhu jako bysme se opravdu vraceli na Skull Island, přesně k Jacksonovu uchopení báje o velkém opičákovi, který taky rád lepé dívenky z civilizace. Stylizace je velmi podobná a dokonce i nesoudnost v digitálních kejklích: Možná je ekologická situace horší, než nám média říkají, a skutečná džungle už neexistuje, jak jinak si vysvětlit, že i Tarzan se bude stejně jako hrdinové letní Favreauovy Knihy džunglí nořít výhradně do lián a větvoví z jedniček a nul. Je to škoda a hlavní zádrhel jinak líbivé upoutávky, která je právě tak úderná, jak se na teaser sluší a patří... a kdyby měl potterovský kormidelník dobrý den, mohla by se proměnit v poctivé popcornové dobrodružství romantického typu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace