Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ledové království | Frozen | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.11.2013
CZ premiéra: 28.11.2013
režie: Chris Buck, Jennifer Lee
hrají: Kristen Bell, Josh Gad, Idina Menzel, Jonathan Groff, James Pasierbowicz

Ledové království: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tvůrci Na vlásku nám přinášejí největší disneyovskou animovanou událost od Lvího krále? Jestli to mělo působit sebejistě... tak se moc nezadařilo. Spíš naopak, Ledové království stále nezačíná hýřit originalitou, a to, že Disney do trailerů neobratně cpe jednu ze svých největších pecek, tenhle animák sráží ještě o trochu níž. Zápletka se dvěma princeznami je navíc pořád trochu matoucí. Dlouho se představuje jedna, ale hlavní hrdinka je vlastně ta druhá? A jak přesně by měla "ledová Rogue" přinést léto, když ovládá pouze zimu? Jistě, ve finále to celé může vykrystalizovat ve vítaně nepředvídatelný příběh. Jenže marketing by také unesl trochu srozumitelnější a zábavnější podání, než aby jen dokola omílal nepříliš zábavného sněhuláka. Zatím tedy stále rozpaky.

Ledové království: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Disney letos nevykrádá vlastní hitovku poprvé (koupená pixarovská Auta rozmělnil do Letadel), tohle je ale přeci jen trochu moc. Někdo z vedení očividně řekl, že by se mělo udělat další Na vlásku. A ta nejkreativnější duše přežvýkala Andersena a splácala místo pokračování ledovou kopírku, která v prvním traileru jen smutně ždíme minulou formulku. Koně jednoduše nahradil sob, místo roztomilého chameleona nastoupil ukecaný sněhulák a zloucí zlo nezajišťuje princeznina "druhá matka", ale její sestra. Je to zkrátka provar až na půdu, nejsem si tudíž tak moc jistý, jestli se blonďaté Anně podaří ctnostně stanout vedle Lociky a Meridy. Snad trailer jen klamě tělem.

Ledové království: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Hm, Disney si pořídil vlastního Scrata. Ale koneckonců proč vlastně ne. Hlavní je, že se po Na vlásku a Raubíře Ralfa dočkáme dalšího nesequelového animáku, který by měl sršet humorem a okouzlovat prvotřídní animací. Tentokrát bude na motivy Andersonovy Sněhové královny, jíž hračkářský koncern převrátí do modernější podoby stejně, jako to před třemi lety udělal s Locikou. A první teaser z téhle transformace... neukazuje skoro nic. Místo toho se servíruje komediální předvoj v duchu Doby ledové (příznačně v zimním prostředí), ve kterém veverku nahrazuje sněhulák a oříšek mrkev. Nuž dobrá, mladí a staří se párkrát pousmějí a možná si zapamatují, že v zimě přijde nášup s princeznou. Žádný zázrak to ale není a osobně se spíš těším na to, jak bude fungovat zbytek pohádkového osazenstva.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace