Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Konzultant | The Counselor | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.11.2013
CZ premiéra: 28.11.2013
režie: Ridley Scott
hrají: Michael Fassbender, Brad Pitt, Javier Bardem, Penélope Cruz, Cameron Diaz

Konzultant: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ridley, neposer to! Prosím. Jsem vlastně rád, že klasik Scott tentokrát útočí trochu ze zadních pozic. Když jsme totiž čekali veledílo od jeho Promethea, dopadlo to prachbídně. Tentokrát by nás naopak nenápadná, neokázalá a celkově docela střídmá kampaň mohla navést k masité podívané. O scénáři nepochybujme, protože za ním stojí drsňácký prozaik Cormac McCarthy, jenž šetří slovy a velebí čirou akci. Když se tenhle prostor zabydlí rozjíveným Bardemem, nohatou Cameron Diaz, nezklamávajícím Fassbenderem a ještě nějakou tou hvězdou, co zvládne zapadnout do ostré krimi, pak se i ze zálohy může dařit šponovat očekávání. Takže, Ridley, neposer to!

 

 

Konzultant: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tohle vypadá opravdu moc dobře. Ačkoliv na nějakou tu akci v traileru dojde, Konzultanta stále prodávají především herci a jejich dialogy a působivá, jednoduchá a skvěle gradující hudba. Člověk doslova čeká, že v posledních pěti vteřinách upoutávky si všechny ty hvězdy pod Scottovým vedením začnou navzájem trhat hlavy. Ale toho se asi dočkáme až ve filmu. Každopádně pocit, že Konzultant bude dalším zářezem do žánru drsných a temných thrillerů s nejednoznačnými postavami a hrdiny, kteří si dělají opravdu ošklivé věci, přetrvává i po téhle upoutávce. No a ten vizuál je samozřejmě vyloženě lahůdkový. Hodně dobrá práce bez problémů lákající do kina.

Konzultant: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Dvacet sekund navíc. Americký teaser je prostě jen delší a odtajňuje pár nových záběrů, konceptem však zůstává věrný svému mezinárodnímu předobrazu. Nicméně ty nové střípky zase vypadají fajn, postavy se v nich chovají, jak kdyby si je někdo pozval do krimifresky oldschoolového scorseseovského střihu a nové výjevy s MIchaelem Fassbenderem vás minimálně po stránce kompoziční musí instantně zaujmout. Trailer by mohl být jednou z událostí podzimu.

Konzultant: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ještě neodcházejte, mistře. Ještě máte čas na to nás párkrát oblažit. A hlavně si musíte po splichtěném Prometheovi spravit reputaci. Konzultant by to měl zvládnout. Minimálně se bude moct opřít o kvalitní scénář - stojí za ním Cormac McCarthy, epesní literát, co si libuje v drsnějších vyprávěnkách. Takže tentokrát žádné kraviny? Snad ano. Navíc se tu Scott opře o luxusní herecké obsazení, které bude muset vpravit do řemeslně jistého kriminálního thrilleru - a tady už se fakt o Scottových schopnostech, zvlášť po prvních záběrech, pochybovat nedá.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace