Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hotel Transylvánie 2 | Hotel Transylvania 2 | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.09.2015
CZ premiéra: 24.09.2015
režie: Genndy Tartakovsky
hrají: Adam Sandler, Selena Gomez, Steve Buscemi, Mel Brooks, Andy Samberg

Hotel Transylvánie 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Dva problémy: Zaprvé, Adam Sandler je jako dabér fakt nesnesitelnej a tenhle animák bude v českém znění možná příjemnější než v angličtině. A zadruhé je míra infantility přeci jen příliš vysoká na to, aby u vážených a dospělých redaktorů MovieZone mohla vyvolat nadšení. Taky že nevyvolává. Nápad už známe, ten vás v sekundě nadchnout už nemůže. Postavy jsou fajn, zvlášť když jde o zelené želé a Frankensteina, ale tenhle svět prostě není kdovíjak propracovaný a neláká do neokoukaných zákoutí. Ovšem hlavně povaha humoru je prostě příliš family-friendly, v tom tuctovém slova smyslu, kdy vás nechytne nějaký nápad, ale sázejí se za sebe celkem rutinní gagy. Trochu nůďo, no ne?

Hotel Transylvánie 2: Český teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jedničku jsem neviděl, ale úvodní lákadlo na dvojku mě baví. Jako teaser to funguje adekvátně a při respektu k základním pravidlům řemesla - skromná stopáž je důkladně vyplněna profesionálně gradovaným gagem, v němž je malé drákule hozeno dolů z věže, aby se naučilo samo plachtit. Co se stane je nabíledni. V roztomile animovaném podání to ale spolehlivě baví a láká vlastně víc než jakýkoliv plnohodnotný trailer na jedničku. A vůbec vám, aspoň myslím, nebude vadit, že vám u toho nehláškuje přímo Adam Sandler.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace